Windows 7 için olan BIOS güncellemesi Windows 10'da kurulabilir mi?

Eskilerdenn

Hectopat
Sistemim Windows 10. BIOS güncellemesi yapacağım ama laptopun sitesinde sadece Windows 7 ve Windows 8 için olan güncellemeler var. Onları indirip yapsam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fark etmiyor Windows 7 de güncelleme yapsanız oluyor Windows 10 da güncelleme yapsanız oluyor anakartın sitesinden BIOS sürücüsünü indirdiğiniz zaman sizden işletim sistemi seçin diye bir uyarı vermez.

Windows 7 için olan BIOS güncellemesi yalnız Windows 7 de kurulabiliyor. Çünkü benim başıma aynısı gelmişti Windows 10'dan Windows 7'ye dönmek zorunda kalmıştım. En azından Samsung laptopta öyleydi.

Windows 7 için olan BIOS güncellemesi yalnız Windows 7 de kurulabiliyor. Çünkü benim başıma aynısı gelmişti Windows 10'dan Windows 7'ye dönmek zorunda kalmıştım. En azından Samsung laptopta öyleydi.

Benim bildiğim Windows işletim sistemine göre BIOS güncellemesi olmaz ben böyle bir sorunla karşılaşmadım Windows 7 BIOS sürücüsü olmaz bağımsızdır BIOS güncelemeleri.

Sisteminiz Windows 10'da BIOS güncellemesini çalıştırıyorsa kurmayı deneyin ama BIOS güncelleme programı hata verirse Windows 7 veya 8 kurup güncellemeniz gerekecek :) Lenovo Z580 model laptopum var mecburen Windows 8 kurup güncelleme yapmıştım :)

Benim bildiğim Windows işletim sistemine göre BIOS güncellemesi olmaz ben böyle bir sorunla karşılaşmadım Windows 7 BIOS sürücüsü olmaz bağımsızdır BIOS güncelemeleri.

ASUS gibi laptoplarda doğru ancak bazı laptoplarda örneğin Lenovo laptop güncellemeleri Windows üzerinden çalıştırıp otomatik bilgisayarı yeniden başlatarak güncellemeye başlıyor :)

ASUS gibi laptoplarda doğru ancak bazı laptoplarda örneğin Lenovo laptop güncellemeleri Windows üzerinden çalıştırıp otomatik bilgisayarı yeniden başlatarak güncellemeye başlıyor :)

Tam da yazacaktım Lenovo'siz yazdınız Lenovo BIOS sürücülerini işletim sistemine göre yapıyor çok mantıksız.

Geri
Yukarı