Windows 7 İki Farklı Kullanıcı Oluşturup Farklı İşler Yapmak

Bikarbonat

Decapat
Herkese merhaba.
Fazla laf kalabalığı yapmadan direkt soruna geçiyorum. Bilgisayarımda ekran kartı gerektiren bir işlem yapıyorum ve masaüstünde fazlaca yer kaplıyor ve belirli aralıkla kapanıp açılması gerektiği için işlemlerimi yapmama engel oluyor.
Ben de yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup, işlemlerime orada devam ederken diğer program arkaplanda diğer kullanıcı hesabında çalışmaya devam ediyor fakat sorun burada başlıyor. Program belirli aralıklarla kapanıp açıldığı için açılma kısmında ekran kartını algılamıyor hata verip duruyor o şekilde.
Şimdi çözüm olarak bir script yapmak istedim böyle mouse tek tık atınca direkt diğer kullanıcı hesabına dönsün, ben PC basında yokken makro ile tıklatıp direkt geçmesi gerek.
Ya da arkaplanda çalışan kullanıcı hesabı için ekran kartını aktive etmenin bir yolu var mıdır?
Yardım eden herkese teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun mümkün olduğunu zannetmiyorum.
Bunu ancak Windows 10'da farklı masaüstü pencereleri oluşturup yapabilirsiniz ancak makro kullanabilir misiniz bilemeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı