Windows 7 ile eski verilerimin ve programlarımın silinmesini istemiyorum

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Bunun için iki adet yöntem mevcut. Eğer sıfırdan bir kurulum yapacaksanız dosyalarını “D” sürücüsüne, yani sabit diskiniz işletim sistemi kurulu olmayan bölümüne yedeklemeniz yeterli olacaktır. Kurulum esnasında da sadece “C” sürücüsünü biçimlendirip “D” sürücüsüne dokunmadığında verileriniz güvende olacaktır. Bir başka yöntem ise yükseltme yapmak. Kullandığınız Vista işletim sisteminin türüne göre 32 Bit veya 64 Bit sürüm DVD’sini taktıktan sonra yükleme ekranında kurulum tipi olarak “Yükseltme”yi seçmeniz yeterli. Akabinde Vista’da yer alan bütün programlarınız, oyunlarınız ve kişisel dosyalarınız aynen Windows 7’de de çalışacaktır. Kurulum sonrasında çalışmayan bir yazılım veya sürücü olursa bunları üreticinin web sayfasından güncellemeniz yeterli olacaktır. Windows 7’nin kendisinin de sürücüleri otomatik güncellediğini belirtelim.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı