Windows 7 internet sürücüsü nasıl indirilir?

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
İnternet driverini indiremiyorum çünkü driver olmadığı için internete bağlanmıyor. Bu konuyu araştırdım ve flash ile olabileceğini öğrendim fakat flash ile PC'nin birbirine bağlanmak için gereken driveri de yüklü değil. Yardımınızı bekliyorum.
Yardım eden yok mu bu laptop için çok para harcadım boşa gitmesini istemiyorum :(

Son düzenleme:
İnternet driverini indiremiyorum çünkü driver olmadığı için internete bağlanmıyor. Bu konuyu araştırdım ve flash ile olabileceğini öğrendim fakat flash ile PC'nin birbirine bağlanmak için gereken driveri de yüklü değil. Yardımınızı bekliyorum.
Yardım eden yok mu bu laptop için çok para harcadım boşa gitmesini istemiyorum :(
Ethernet ile bağlanmayı dener misin?

Denedim onun içinde sürücü istiyor.
Aklıma şöyle bir yöntem geldi: NTlite programını biliyor musun? Windows ISO'sunu özelleştirmeye yarıyor ve sen gerekli driverları NTlite kullanarak ISO dosyasına aktarabilirsin. İnternetten biraz tutoriel izle ve yapmayı dene.

Sürücüyü telefona indirin ve USB ile bağlayıp aktarın.

Onun driveri yok.
Laptop değil mi? USB portlarından biri 3.0 olabilir. O sürücü isteyebilir. Bazılar 2.0 olduğundan sürücü istemeden çalışması gerekiyor. Kontrol edin.

Laptop değil mi? USB portlarından biri 3.0 olabilir. O sürücü isteyebilir. Bazılar 2.0 olduğundan sürücü istemeden çalışması gerekiyor. Kontrol edin.

2.0 Olan port kırık
Aklıma şöyle bir yöntem geldi: NTLite programını biliyor musun? Windows ISO'sunu özelleştirmeye yarıyor ve sen gerekli driverları NTLite kullanarak ISO dosyasına aktarabilirsin. İnternetten biraz tutoriel izle ve yapmayı dene.

PC'ye internetten dolayı indiremem. Başka PC'ye indirsem bile USB driveri istiyor.

2.0 Olan port kırık

PC'ye internetten dolayı indiremem. Başka PC'ye indirsem bile USB driveri istiyor.
O zaman hafıza kartı ile veya CD ye yazdırıp atacaksın ya da USB 3.0 entegreli modifiye Windows kuracaksın. Çare kalmıyor. Formatı nasıl attınız?

O zaman hafıza kartı ile veya CD'ye yazdırıp atacaksın ya da USB 3.0 entegreli modifiye Windows kuracaksın. Çare kalmıyor. Formatı nasıl attınız?

Format değil Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim.
O zaman hafıza kartı ile veya CD'ye yazdırıp atacaksın ya da USB 3.0 entegreli modifiye Windows kuracaksın. Çare kalmıyor. Formatı nasıl attınız?

Bu arada BIOS'tan atabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı