Windows 7 İnternete Bağlanamama Sorunu

osmanosman

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'dan windows 7'ye format attım. Formattan sonra ne kablolu ne de wifi olarak internete bağlanabildim. Ethernet driverini kurup kablodan bağlanabildim fakat wifi özelliği tamamen yok olmuş durumda ağ bağdaştırıcılarında wifi driveri görünmüyor. Sağ altta işareti görünmüyor. İnternetten bulamadım sorunumu. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan windows 7'ye format attım. Formattan sonra ne kablolu ne de wifi olarak internete bağlanabildim. Ethernet driverini kurup kablodan bağlanabildim fakat wifi özelliği tamamen yok olmuş durumda ağ bağdaştırıcılarında wifi driveri görünmüyor. Sağ altta işareti görünmüyor. İnternetten bulamadım sorunumu. Yardımcı olabilir misiniz?
Wifi adaptörünün de sürücüleri var. Onları yüklemeniz gerek. W10 neredeyse bütün hizmetler için sürücüleri otomatik olarak bulan ve yükleyen gelişmiş bir sürüm. Dolayısıyla w7'ye geçince sürücüsü otomatik olarak yüklenmedi. Sizde bir DVD vs. yok mudur? Eğer yoksa internetten bulup indirmeniz gerekebilir.

Bilgisayarının modelini tam olarak söyle. (Bkz: ASUS X550JK-XO012D gibi)
Ama modelini bulamazsan, Speccy programı ile bana anakartının modelini söyle.

IObit Driver Booster kullanarak bütün sürücülerini güncellemeyi dene. İnternette çok kolay şekilde bulunuyor full sürümü (korsana yönlendirme olarak algılama).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı