Windows 7 İşletim sistemine W10 Simgeler Koymak

dlasb

Kilopat
Arkadaşımın Windows 10'a olan bir sevgisi var ama para verip almak istemiyor. Acaba Windows 7'nin simgelerini Windows 10 simgeleri yapabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen ben onu çok aradım özellikle de dosya görünümünü ama bulamadım yapılabiliyor mu acaba
Yapılıyor ama sistemi yoruyor, her türlü tema yapabiliyorsunuz telefonlardaki gibi, googleye yazıp bulabilirsiniz
Arkadaşımın Windows 10'a olan bir sevgisi var ama para verip almak istemiyor. Acaba Windows 7'nin simgelerini Windows 10 simgeleri yapabiliyor muyuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sıkıntı yapıyor Windows AERO kullanıldığından bellekten gidiyor. Bence deneme sürümünü yüklesin bir denesin. (BARIŞ ABİ :D )

Sistemi kesinlik yormayan kalıcı bir simge değişikliği yapabilirim. Temasında da bazı değişiklikler yapabilirim. Bu konuda bir rehber hazırlayabilirim. Zamanında Windows XP için Blue XP adını verdiğim bir simge ve tema çalışmam olmuştu. Böyle bir çalışmayı yapmak ve bu konuda rehber hazırlamak aylar sürebiliyor ve oldukça bıktırıcı bir iş. İnternette hazır bir yığın tema mevcuttur. Bunlara bakılabilir.

Yapılıyor ama sistemi yoruyor, her türlü tema yapabiliyorsunuz telefonlardaki gibi, googleye yazıp bulabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 10 yaptıktan sonra windows 7 ye dönermi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı