Windows 7 ISO dosyası güvenilir mi?

bartu pusat

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
465 GB HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz 2.10 GH
Arkadaşlar geçen hafta pazartesi bilgisayara Windows 10 kurmuştum, fakat bilgisayarda SSD olmadığı için %100 disk veya bellek kullanımı gibi sıkıntılar çektim. Sonra uzun uğraşlar sonucu internette Windows 7 ISO dosyası buldum ama aık falan yazıyor bu Windows 7 kurulum dosyası mıdır?

Arkadaşlar geçen hafta pazartesi bilgisayara Windows 10 kurmuştum, fakat bilgisayarda SSD olmadığı için %100 disk veya bellek kullanımı gibi sıkıntılar çektim. Sonra uzun uğraşlar sonucu internette Windows 7 ISO dosyası buldum ama aık falan yazıyor bu Windows 7 kurulum dosyası mıdır?

Microsoft sa güvenilirdir ancak bunun ne işe yaradığını bilmyorum.

Buradan indirebilirsin.

Hayır, değil.

Şuradan edinebilirsiniz;

Technopat Moderatörlerinin paylaştığı iso dosyaları var. Arama bölümünden bulabilirsiniz. Emin olamıyorsanız. Ben buradan indirdim.

Hayır, değil.

Şuradan edinebilirsiniz;

Hocam site Microsoft'un sitesi Allah aşkına böyle mesaj kasmak için şeyler yapmayın.

sen isoyu dosyalari cikart de ve antivirus programi ile tarasanda bulamazsin benim kendim ondan indirdim o kadarda abartma virus yok.

Bu İSO'nun içindeki program CD'ye Windows 7 yazmaya yarıyor. Sanırsam Flash belleğe Windows 7 yazmıyor.
Haliyle, Microsoft'un sitesi.

Geri
Yukarı