Windows 7 ISO kurulum hatası

olcayduran

Decapat
Daha fazla  
Windows 7 ISO kurulum hatası. Neden bu çıkıyor hocam?

görsel.png

7 desteği yok Linux Mint Mate kur ya da 10 X64 kur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Desteği bitmiş virüs batağı 7 önerilmez.

7 desteği yok olsaydı başka hata olurdu mesaj yazmak için konuşmayın.
Virüs batağı olduğunu kim söyledi acaba?
@olcayduran hocam USB doğru hazırlanmamış Rufus ile bir daha hazırlamayı deneyin USB'de sorun var gibi görünüyor.
Ölü desteği bitmiş 7 kurmak hata olur hackerların oyun sahası olur o PC Linux Mint Mate'ya da 10 Pro hakkı.

Çok komiksiniz.
@olcayduran hocam bir de Windows 10 içinden Windows 7 kurulumu yapılmaz USB'den boot edip yapmanız yani format atmanız lazım.

Son düzenleme:
Ölü desteği bitmiş 7 kurmak hata olur hackerların oyun sahası olur o PC Linux Mint Mate ya da 10 Pro hakkı.
Şuan 7 kullanıyorum ve sistemimde AV bile yok ama virüsler buraya uğramaz bile. Dikkatli kullanırsanız bilinmedik sitelerden dosya indirmezseniz sıkıntı olmaz.
@Sumenus hocam bir de Windows 10 içinden Windows 7 kurulumu yapılmaz USB'den boot edip yapmanız yani format atmanız lazım.
Hocam bu arada ben konuya sadece yardımcı oluyorum sorun yaşayan arkadaş şuan aktif değil. 🙂

Artı -1 Eksi
Şu an 7 kullanıyorum ve sistemimde av bile yok ama virüsler buraya uğramaz bile. Dikkatli kullanırsanız bilinmedik sitelerden dosya indirmezseniz sıkıntı olmaz.

Hocam bu arada ben konuya sadece yardımcı oluyorum sorun yaşayan arkadaş şu an aktif değil. 🙂

Ya konu sahibi bir an sizsiniz sandım çok özür dilerim :D düzeltiyorum hemen.
Şu an 7 kullanıyorum ve sistemimde av bile yok ama virüsler buraya uğramaz bile. Dikkatli kullanırsanız bilinmedik sitelerden dosya indirmezseniz sıkıntı olmaz.

Evet zaten hiçbir zararlı kullanıcının izni olmadan sisteme giremez. Farkında olmadan her zararlıyı kullanıcının kendisi sokar bilgisayara. Ben yıllardır av kullanmıyorum Defender bile kapalı ancak hiç virüs yemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı