Windows 7 Kali Linux'un yanından nasıl silinir?

Erenla

Hectopat
Makaleler
9
Arkadaşlar herkese selam, benim bilgisayarda iki işletim sistemi bulunmakta Windows 7 ve Kali Linux var benim Windows 7'yi silip kaliyi silmeden Windows 7 yerine Windows 8.1 kurmak istiyorum bunu Kali Linux da nasıl yapabilirim?
Windows 7'yi Kali linuxuda C ye kurmuştum Kali Linux'u kurarken C'den alan ayırmıştım.

Windows 7'yi silmene gerek yok. Windows 8.1 disk bölümlendirme ekranında, Windows 7 kurulu bölümü biçimlendirip, 8.1'i oraya kurman gerekiyor. Tabii bu işlemin ardından GRUB silinebilir, GRUB'u live usb yardımıyla tekrar yüklemen lazım.

Windows 7'yi silmene gerek yok. Windows 8.1 disk bölümlendirme ekranında, Windows 7 kurulu bölümü biçimlendirip, 8.1'i oraya kurman gerekiyor. Tabii bu işlemin ardından grub silinebilir, Grub'u Live USB yardımıyla tekrar yüklemen lazım.

Grub dediginiz nedir hocam sormasi ayip.

Hocam bir sorum olacak ben Kali Linux yüklediğim flashı PC'ye takınca biçimlendir yazısı çıktı bu Kali Linux dosyası bozuk mudur yuklesem herhangi bir sikinti olur mu?

USB'yi Boot ettikten sonra Kali açılıyorsa, sorun yok demektir. Bunun dışında net bir şey söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı