Windows 7 klavye ve mouse çalışmıyor

Magnor

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
Ballistix CL15 3000mhz
SSD veya HDD modeli
Adata SU630
Ekran kartı
Sapphire Pulse ITX RX570 8GB
Anakart
Gigabyte A320M S2H
İşlemci
Ryzen 5 1600AF 12nm
1 hafta önce bilgisayarın yerini değiştirdim. Bilgisayarı o gün sorunsuz kullanıp kapattım. O günden beri BIOS ekranından sonra takılıyor, BIOS ayarlarından gereken tüm ayarları açmama rağmen.
Eski laptopumun Windows 7 HDD'si ile boot ettiğimde de klavye ve mouse çalışmıyor.
Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce bilgisayarın yerini değiştirdim. Bilgisayarı o gün sorunsuz kullanıp kapattım. O günden beri BIOS ekranından sonra takılıyor, BIOS ayarlarından gereken tüm ayarları açmama rağmen.
Eski laptopumun Windows 7 HDD'si ile boot ettiğimde de klavye ve mouse çalışmıyor.
Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Ne sen şaka mısın Ryzen 5 1600 AF'ye Windows 7 kurmak mı sanal makineye kurdum de ama gerçek makineme kurdum deme bari eğer gerçek makinene kurduysan Windows 10 ile formatusb hazırlayıp format at.

Ne sen şaka mısın Ryzen 5 1600 AF'ye Windows 7 kurmak mı sanal makineye kurdum de ama gerçek makineme kurdum deme bari eğer gerçek makinene kurduysan Windows 10 ile formatusb hazırlayıp format at.
Windows 7 kurmadım. Bilgisayarımda Windows 10 olan disk boot olmadı. Ben içinde Win7 olan yedek diskimi kullanarak boot ettim.
Windows 8.1 ve Windows 10 format usbleri ile format atmayı denediğimde de "Bilgisayarınıza gereken bir medya sürücüsü bulunamadı." hatası alıyorum.
Konuya açıklayıcı bir başlık bulamadım çünkü ben de sorunun kaynağını bilmiyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı