Windows 7 kurarken HDD'yi göremiyorum

Sorunumu çözdüm çok şükür. Ama bana hiç yardımcı olmadınız. Bu forumunda bu konuda gelişmeye ihtiyacı var. Bir forum kuruluyorsa bunun sorumluluğunun, yükünün de çekilmesi gerekir. Ne yazık ki burada böyle bir şey yok. Çıkıp da detaylı olarak bir kişi de açıklamadı. Yazık...

Çok basit, belki de BIOS'tan AHCI ayarı yaparak ya da port değiştirerek çözdünüz sorunu. Bizi size yardımcı olmaya çalıştık ama siz daha anakart modelinizi bile yazmadınız.

Windows 8 dedik, uygulamaldınız.

Kusura bakmayın ama saçma sapan bir çözüm ile çıka gelmeyin şimdi.

Her sorun uzaktan çözulecek diye bir kural yok.
Nede çünkü soruyu soran kişi bilgirsayara hagi işlemi yaptığını tam olarak yüz'de yüz yazmıyor.
Örneğin format atarken ne kullandın Dvd'mi Usb'mi onu'da belirtmemişiniz.
Windows 8 önerilmiş denenmemiş.
Neyse bu forum iyidir hiç olmasza sorunu çözmenize yardım için yanıtlar veriliyor.
Başka forumlara göz atın sorulara hiç yanıt bile alamıyorsunuz.

Arkadaşım öncelikle buradan pek çok fayda sağlayaninsan var. Burası sana hizmet için kurulmuş bir topluluk değil bunu anladınsanırım. Ayrıca eğer ki bir sorunun varsa tüm ayrıntılarını yazman gerekir. Veburadaki insanlar sana hemen cevap vermişler. Sen her aşamada sorularına veolayla ilgili ayrıntılı bilgileri vermiş olsaydın emin olabilirsin ki sorununçözülürdü. Kendin çözmüşsün ne mutlu sana. Umarım bundan sonraki sorularınıburaya sormazsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı