Windows 7 kurduktan sonra NVIDIA sürücü kurulumunda S2H hatası

Sıkıntısız şekilde kurdum fakat NVIDIA driver yuklerken SH2 hatası veriyor. Var mıdır çözümü?
Donanım bilgilerinizi ve paylaşarak yeni konu açınız.

Son düzenleme:
i7 700K Z270 anakarta daha önce Ultimate yüklüydü. Home Premium yüklemek için indirdim. Dediğim gibi, konu açmayı bilmiyorum. Sisteminize Windows 10 yükleyin de demeyin, lütfen çünkü Win 7 kullanıyorum. SH2 hatası aldım fakat dediğim gibi, önceki Windows'umu sıkıntısız kullanmaktaydım.

i7 700K Z270 anakarta daha önce Ultimate yüklüydü. Home Premium yüklemek için indirdim. Dediğim gibi, konu açmayı bilmiyorum. Sisteminize Windows 10 yükleyin de demeyin, lütfen çünkü Win 7 kullanıyorum. SH2 hatası aldım fakat dediğim gibi, önceki Windows'umu sıkıntısız kullanmaktaydım.
Yeni konu açıldı sizin için. Diğer donanımınızı da paylaşır mısınız? Ekran kartı mesela.

İlginiz için teşekkür ederim. Bu arada önceden kurulabilen programlar da kurulmuyor, TeamSpeak gibi. Sıkıntı yaşadım ama arkadaşın verdiği Ultimate ISO'sunu sıkıntısız kullanıyordum. Şaşırılası bir olay.

İlginiz için teşekkür ederim. Bu arada önceden kurulabilen programlar da kurulmuyor, TeamSpeak gibi. Sıkıntı yaşadım ama arkadaşın verdiği Ultimate ISO'sunu sıkıntısız kullanıyordum. Şaşırılası bir olay.
Verdiğim dosya işe yaradı mı, kuruldu mu yani?
Diğer uygulamaların çalışmamasının sebebi artık desteğin kesilmesi. Maalesef desteklenen uygulamalar gün geçtikçe azalıyor.
İstediğiniz uygulamanın eski sürümünü kurmanız işe yarayabilir.

Maalesef yaramadı fakat demek ki arkadaşın attığı güncel olmayan veya tam tersi, son sürüm bir Windows 7 idi. Macera aradım, Home Premium kurmak için kullandıgım hiçbir programı kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı