Windows 7 kurulu SSD'yi başka bilgisayara takmak

Nyphox

Decapat
Makaleler
1
Yer
Kanada
Daha fazla  
Selamlar. Şu anki laptopa 2-3 ay önce 480GB bir SSD almıştım fakat eski bir SATA girişi kullandığı için pek de bir performans artışı gözlemleyemedim. Bu SSD'yi Windows 10 kurulu olan masaüstü bilgisayarıma taksam herhangi bir sorun olur mu?

Windows 10 HDD'de kurulu, takacağım SSD'de ise Windows 7 var.

Selamlar. Şu anki laptopa 2-3 ay önce 480GB bir SSD almıştım fakat eski bir SATA girişi kullandığı için pek de bir performans artışı gözlemleyemedim. Bu SSD'yi Windows 10 kurulu olan masaüstü bilgisayarıma taksam herhangi bir sorun olur mu?

Windows 10 HDD'de kurulu, takacağım SSD'de ise Windows 7 var.

İlk sırada hangi disk var ise o disk üzerinden başlar Windows. Windows 7 başka bilgisayar üzerinde çalıştırırsanız mavi ekran verebilir.

İlk sırada hangi disk var ise o disk üzerinden başlar Windows. Windows 7 başka bilgisayr üzerinde çalıştırırsanız mavi ekran verebilir.
Sanırım BIOS ekranından bunu düzenlemem gerekiyor. Sorun şu ki bilgisayarı açarken BIOS ekranı hiçbir türlü gözükmüyor. 6 aydır hiçbir çözümünü de bulamadım.

İlk sırada hangi disk var ise o disk üzerinden başlar Windows. Windows 7 başka bilgisayar üzerinde çalıştırırsanız mavi ekran verebilir.

Ben bir kere denemiştim Windows 7 kurulu HDD vardı onu kasaya taktım ilk sıraya onu aldım sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Geri
Yukarı