Windows 7 kurulumu alt tirede takılıyor

Arkadaşlar bilgisayardaki Windows silindi sabah. Şimdi bir USB'ye Windows 7 attım ama bilgisayara Windows'u kuramıyorum. Şöyle kalıyor ekran:

16080678118587557487394972233906.jpg

HDD'nin kablolarını kontrol edin HDD arızalanmış olabilir Windows durduk yere silinmez.
Evet durduk yere silinmez ama çizgini anlamı o değildir. Bu alt tire çizgi bootlamayı gösterir. Eğer uzun süre böyle olursa yazdırdığı imaj yada yazdırma şekli hatalıdır. Detaylı bilgi verirse konu sahibi sorun çözülebilir.

Durduk yere silinmedi zaten yanlışlıkla bir kaç windows dosyası sildim sıkıntı çıktı.
Evet durduk yere silinmez ama çizgini anlamı o değildir. Bu alt tire çizgi bootlamayı gösterir. Eğer uzun süre böyle olursa yazdırdığı imaj yada yazdırma şekli hatalıdır. Detaylı bilgi verirse konu sahibi sorun çözülebilir.
Biraz bekleyeyim mi o zaman çizgiden sonra?

Sistem özellikleri nedir? Hangi programla USB'ye dosyaları attınız?
i5 3570 4GB RAM Asus ph8h7le tarzı bir şrydi anakart windows 7 attım bu arada ve uygulamanın adını hatırlamıyorum
HDD'siz kuruluma Boot ettirmeyi dener misiniz?
USB'ye yazdığınız imajda da sorun olabilir HDD'de.
Onu nasıl yapacağım?
Sistem özellikleri nedir? Hangi programla USB'ye dosyaları attınız?
Rx560 var birde yazmamışım.

i5 3570 4 GB RAM ASUS PH8H7LE tarzı bir şrydi anakart Windows 7 attım bu arada ve uygulamanın adını hatırlamıyorum.

Onu nasıl yapacağım?

Üstteki arkadaşın dediğini uygulayabilirsiniz. Ek olarak programın adı Rufus mu? Çünkü Rufus programını kullanmanız gerekiyor. Anakart UEFI desteklemiyor ise Rufus'ta MBR olarak yazdırmalısınız.

Önyüklemeye çalışıyor, fakat başaramıyor gibi. ISO imajının doğru bir şekilde sisteminize uygun olarak ayarlanıp yazıldığından emin olun.

ISO imajının yani sıra BIOS üzerinde de düzgün ayarları yapmalısıniz.

Geri
Yukarı