Windows 7 kurulumu için Sata\AHCI sürücüsü

The_Moon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ57200U CPU 2.50Ghz 2.71Ghz
Nvdia Geforce 930MX
8 GB DDR4 Ram
Asus X542UR
Arkadaşlar selam. Benim bilgisayarım Lenovo G570 Windows 7 kuruyorum ama diskleri görmüyor. BIOS'tan SATA AHCI ayarını yaptım yine olmadı, bunn içi sürücü yükleyeeğim ama kurulum esnasında nasıl sürücü yüklendiğini bilmiyorum, işin kötü kısmı sürücü nerede onu bile bilmiyorum.
Lenovo G570.

Arkadaşlar selam. Benim bilgisayarım Lenovo G570 Windows 7 kuruyorum ama diskleri görmüyor. BIOS'tan SATA AHCI ayarını yaptım yine olmadı, bunn içi sürücü yükleyeeğim ama kurulum esnasında nasıl sürücü yüklendiğini bilmiyorum, işin kötü kısmı sürücü nerede onu bile bilmiyorum.
Lenovo g570.

Regedit izin hatası var resimde 3 adet mavi renkte isaretli olan CMD aç kurulum ekranında sift basılı tut F10 bas 1 defa acılan siyah ekrana Regedit yaz entere bas cıkan isaretli olunan 3 adet yerin icindeki dosyaları aç onlara da tek tek tıkla izin ver misal 2.PNG isimli resim gibi tam deneitm yap DVD-r yani 4.7 GB DVD-r hatasını cözümüs olursun resimde yaptım gibi yaparsan flash bellekteki gibi hatayı da cözmüs olursun Regedit izin verme hatası var tam denetim yapılmamıs resimdeki 2.PNG isimli resimdeki gibi gelismise tıklayıp oradan ne varsa tam denetim yapman gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,6 KB · Görüntüleme: 10
  • 2.PNG
    2.PNG
    76,9 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı