Çözüldü Windows 7 kurulumunda 0x6 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Windows 7 Home Basic indirirken 0x6 adlı hatayla karşılaşıyorum, nedir bu hata?

Hata.PNG

Dosya Ekleri

• Hata.PNG
    Hata.PNG
    100,5 KB · Görüntüleme: 64
  • Hata.PNG
    Hata.PNG
    100,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleştirmeleri yapmadan yükleyebilir misiniz? İnternet olmadan?
Windows 7 Home Basic indirirken 0x6 adlı hatayla karşılaşıyorum, nedir bu hata?

Eki Görüntüle 1155303
Hocam bana garip geldi çünkü neden Windows 10 gibi görünüyor Windows 7 ? Neyse, çözüme gelirsek cihaza Windows kurulumu yaparken kapattı iseniz bundan dolayı kaynaklanmış olabilir. Yeniden USB'den format atmanız sorununuzu çözebilir. Eğer o da işe yaramazsa kullandığınız imajı değiştirmeyi deneyin. İmaj değiştirmek de işe yaramazsa USB değiştirmeyi deneyin. Eğer bunlardan hiçbiri çalışmaz ise USB portunu değiştirmenizi öneririm.

Windows 10'dan Windows 7'ye mi geçmek istiyorsunuz?

Evet.
Hocam bana garip geldi çünkü neden Windows 10 gibi görünüyor Windows 7? Neyse, çözüme gelirsek cihaza Windows kurulumu yaparken kapattı iseniz bundan dolayı kaynaklanmış olabilir. Yeniden USB'den format atmanız sorununuzu çözebilir. Eğer o da işe yaramazsa kullandığınız imajı değiştirmeyi deneyin. İmaj değiştirmek de işe yaramazsa USB değiştirmeyi deneyin. Eğer bunlardan hiçbiri çalışmaz ise USB portunu değiştirmenizi öneririm.

USB'den yapmıyorum ki UltraISO adlı programdan yapıyorum sanal disk gibi bir şey.

Evet.

USB'den yapmıyorum ki UltraISO adlı programdan yapıyorum sanal disk gibi bir şey.
Windows 10 kullanıyorsanız ISO dosyasını USB'ye veya DVD'ye yazıp Boot etmeden Windows 7'ye geçemezsiniz. ISO dosyasını USB belleğe veya DVD'ye yazdırın ve bilgisayarınızı bu USB veya DVD'den Boot edin.

Geri
Yukarı