Windows 7 Kurulumunda 0xc000000d Hatası

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10 yüklü dizüstü bilgisayarımı USB ile Windows 7'ye geçirmeye çalışıyorum fakat 0xc000000d hatası alıyorum. Hatayı görsel şekilde eklere ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bilgisayara sıfırlayıp temiz bir şekilde kurmayı denedim fakat yine aynı hatayı verdi.

IMG_20210219_102228.jpg

Evet biraz eski bir yazılım değil mi güncelleştirme falan gelmiyor amacınız ne idi. Kardeşim bilgisayar nasıl 32 GB olabiliyor 100 yıl önce falan mi yapıldı?

Hometech markadan çokda bir şey beklenmez zaten çok kaliteli bir marka değil ama laptopun dizaynı hoş gözüküyor.

Sadece okul için kullanılacak bir bilgisayar olduğu için en ucuzuna kaçtım.

Windows 8.1 kurmayı deneyin bir de olursa.
Hometech olduğuna dikkat edememişim pardon ben fazla duymadım ama kötü diye biliyorum ve bununla nasıl hem ders yapıp hem de oyun oynayabiliyorsunuz ya da hangi oyunları oynuyorsunuz.

Arkadaş oyun için almamış okul için almış Zoom, ebavb şeyleri kullanmak için.

Hometech olduğuna dikkat edememişim pardon ben fazla duymadım ama kötü diye biliyorum ve bununla nasıl hem ders yapıp hem de oyun oynayabiliyorsunuz ya da hangi oyunları oynuyorsunuz.
Oyun için masaüstü bilgisayarım var. Dediğim gibi sadece okul için üniversitede world dosyaları ve mail açmak için kullanılacak bir bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı