Windows 7 kurulumunda hata veriyor

ömerpro

Decapat
Daha fazla  
DOS'lar USB'den Windows 7 kuracaktım. Windows'un sitesinden daha önceden indirdiğim ISO'yu Rufus'a attım USB ile kurmaya çalışınca boot hatası veiryor. Diğer ISO'ları denedim yine olmadı ve PC bootta bekliyor Windows 10'a geçmeye çalışınca da Windows ~bt dosyası bulunamadı deyip açılmıyor. Çok hızlı yardım eski laptoptan yazıyorum help.

Dostlar tekrar Windows 10 içinde ISO atabilirseniz ISO atacaksanız tabii çünkü Microsoft'un siteisnden olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
DOS'lar USB'den Windows 7 kuracaktım. Windows'un sitesinden daha önceden indirdiğim ISO'yu Rufus'a attım USB ile kurmaya çalışınca boot hatası veiryor. Diğer ISO'ları denedim yine olmadı ve PC bootta bekliyor Windows 10'a geçmeye çalışınca da Windows ~bt dosyası bulunamadı deyip açılmıyor. Çok hızlı yardım eski laptoptan yazıyorum help.

Dostlar tekrar Windows 10 içinde ISO atabilirseniz ISO atacaksanız tabii çünkü Microsoft'un siteisnden olmuyor.

Sistem özellikleri ve fotoğrafını gösterir misiniz?

Sistem özellikleri ve fotoğrafını gösterir misiniz?

Sistem özellikleri 8 GB DDR4 RAM ve AMD A6 5500X var ama fotoyu çekemedim çünkü otomatik onarıma atıyor bir şey yapamıyor yeniden başlıyor otomatik onarıma atıyor

Aslında hata bana bellek arızası diyor ama kurulumdan önce bir şey yoktu normal çalışıyordu hatta otomatik onarımda baktım hepsi normal

Sistem özellikleri 8 GB DDR4 RAM ve AMD A6 5500X var ama fotoyu çekemedim çünkü otomatik onarıma atıyor bir şey yapamıyor yeniden başlıyor otomatik onarıma atıyor.

Aslında hata bana bellek arızası diyor ama kurulumdan önce bir şey yoktu normal çalışıyordu hatta otomatik onarımda baktım hepsi normal.

Windows 10 kurulum dosyasını bu linkten indirir misiniz?
USB'ye yazdırın bu linkten bakarak.

Son düzenleme:

Eyvallah şimdi yazdırıp tekrardan deneyeceğim ama sorun onda değil USB Security diomuş onu nasıl yapacağım

Dayı PC Full gitti ya C: Disable oldu

Dayı PC Full gitti ya C: Disable oldu

Her 2 PC'de gitti ne yapacağım ben şimdi laptopun garantisi de GG para vermekle uğraşamamda.

Her 2 PC'de gitti ne yapacağım ben şimdi laptopun garantisi de GG para vermekle uğraşamamda.

Dosya Ekleri

• IMG_20240224_095228_257.jpg
    IMG_20240224_095228_257.jpg
    165,7 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240224_095347_327.jpg
    IMG_20240224_095347_327.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Eyvallah şimdi yazdırıp tekrardan deneyeceğim ama sorun onda değil USB Security diomuş onu nasıl yapacağım.

Dayı PC Full gitti ya C: Disable oldu.

Dayı PC Full gitti ya C: Disable oldu.

Her 2 PC'de gitti ne yapacağım ben şimdi laptopun garantisi de gg para vermekle uğraşamamda.

Her 2 PC'de gitti ne yapacağım ben şimdi laptopun garantisi de gg para vermekle uğraşamamda.

SSD veya HDD de problem olabilir mi acaba anlamadın okunmuyor da. Bence iyi bir bilgisayarcıya götürün,

Yeni konular

Geri
Yukarı