Windows 7 lisans anahtarı ile Windows 11 kullanılabilir mi?

Treismin

Zeptopat
Daha fazla  
FreeDOS bir laptop aldım. Daha önceden Windows 7 satın almıştım. Bu FreeDOS laptopa Windows 11 kurup Windows 7 lisans anahtarıyla kullanabilir miyim?

Kesin bir şey söylenemez çünkü Windows 7'den Windows 10'a yükseltirken bazı kullanıcılar lisans anahtarlarını kullanarak başarılı bir yükseltme yapabildi. Ama Windows'a göre yapamamaları gerekiyordu. İşe yarayabilir de yaramayabilir de.

Kesin bir şey söylenemez çünkü Windows 7'den Windows 10'a yükseltirken bazı kullanıcılar lisans anahtarlarını kullanarak başarılı bir yükseltme yapabildi. Ama Windows'a göre yapamamaları gerekiyordu. İşe yarayabilir de yaramayabilir de.

Elimde CD'si olan W7 Pro'yu denemek için bir müşterinin PCsine girdim aktive etti.
Sonra pişman oldum orijinal lisans gitti.

Sırasıyla önce Windows 8 - 8.1 - 10 ve 11'e yükseltmeyi denerseniz bence başarılı olursunuz hocam. Bu sistemlerin yükseltmeleri zamanında hep kabul edildi. Şu anda görece eski olan bu sistemler için yükseltme desteği hâlâ daha aktif mi bilmiyorum fakat denenebilir olduğunu düşünüyorum.

Sırasıyla önce Windows 8 - 8.1 - 10 ve 11'e yükseltmeyi denerseniz bence başarılı olursunuz hocam. Bu sistemlerin yükseltmeleri zamanında hep kabul edildi. Şu anda görece eski olan bu sistemler için yükseltme desteği hâlâ daha aktif mi bilmiyorum fakat denenebilir olduğunu düşünüyorum.
13 Şubat 2023 te yabancı bir forumda kullanabilirsiniz yazıyor

Win7 daha önce bir anakarta gömüldüyse kullanılmaz.
2 bilgisayarımda orijinal windows7 ve 2 sinin de arkasında lisans anahtarı yazıyor anakarta gömülü nasıl oluyor nasıl anlıyoruz

13 şubat 2023'te yabancı bir forumda kullanabilirsiniz yazıyor.

2 bilgisayarımda orijinal Windows 7 ve 2 sinin de arkasında lisans anahtarı yazıyor anakarta gömülü nasıl oluyor nasıl anlıyoruz.

Hocam anakarta gömülü olsa da lisansı otomatik olarak yükseltiyor zaten. Benim bir PC'mde öyle olmuştu yani, sorun yok. Eğer direkt olarak yükseltilebiliyorsa yabancı forumda yazdığı gibi, deneyin. En olmadı uygun fiyata Retail key satın alırsınız. Şu ana kadar kullandığım bütün keyleri bu şekilde satın aldım ve bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı