Windows 10 anahtarı Windows 11'de kullanılabilir mi?

MortalBlow

Femtopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 8GB 3600MHz CL18 DDR4 X2
SSD veya HDD modeli
CORSAIR 480GB Force MP510 NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
MSI Geforce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC 6GB GDDR6
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4
İşlemci
AMD RYZEN 5 3500X 3.6GHz
Arkadaşlar selamlar,
Elimde Windows 10 Pro orijinal Retail key var. Bilgisayarıma format atıp Windows 11 Pro'ya yükseltmek istiyorum temiz kurulum yaparak. Windows 10 Pro keyimi kullanabilir miyim? Yeniden key almam lazım mı?

Ayrıca Windows 11 performansı mı daha iyi yoksa Windows 10 mu? Araştırma yaptım ama bazıları kötülerken bazılarında FPS artışı olduğunu görüyorum. Bilgilendirirseniz teşekkür ederim. :)

Arkadaşlar selamlar,
Elimde Windows 10 Pro orijinal Retail key var. Bilgisayarıma format atıp Windows 11 Pro'ya yükseltmek istiyorum temiz kurulum yaparak. Windows 10 Pro keyimi kullanabilir miyim? Yeniden key almam lazım mı?

Ayrıca Windows 11 performansı mı daha iyi yoksa Windows 10 mu? Araştırma yaptım ama bazıları kötülerken bazılarında FPS artışı olduğunu görüyorum. Bilgilendirirseniz teşekkür ederim. :)

Temiz kurulum ile Windows 10 keyi kullanamıyorsunuz yükseltme ile kullanabiliyosunuz. Temiz kurulum istiyorsanız Windows 11 keyi alın.

Yükseltme kullanabilirsin birde ek olarak Windows 11 daha tam oyunlar için optimize edilmemiş yani işlemci kullanımı sıkıntısı var işlemciyi az kullanıyor oyunlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı