Windows 7 Mavi ekran BAD_POOL_HEADER

Deniztorun

Hectopat
Herkese merhabalar.
Bilgisayarımı kendi ellerimle yaklaşık 3 buçuk ay önce toparladım. Bütün driverlarını kendim anakartımın CD'sinden kurdum.(Intel HD G. 4600 driver'ı hariç) Fakat kurulumların hepsini yaptığımdan beri mavi ekran alıyorum driverlar ile ilgili olduğunu düşünüyorum ama CD'den kurulan driver'in ne gibi bir hatası olabilir ki?

Hata linki:

BAD_POOL_HEADER.jpg

Bilgisayar özelliklerim :
  • Intel i7 4770K
  • Asus Z87M-Plus
  • 4 GB Corsair RAM
  • Corsair GS600 600W PSU

Herkese teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Hamachi kaldır, Norton'u kaldır, Realtek ses sürücünü güncelle, ekran kartı sürücülerini güncelle.
HDTUNE indir error scan testi yap. (quick işaretli olmasın)

Norton'u sildim, şimdi Hamachi'yi kaldırıcağım. Fakat şöyle bir şey var, ben bilgisayarıma Hamachi'yi kurmadan önce bu mavi ekranları alıyordum.
Realtek güncel driver arıyorum şuan birde İntel hd graphics 4600 driver (güncel olduklarını düşünüyorum sizce yinede güncellemeli miyim?)
HDtune error için taramasını yapıyor.
Haydi hayırlısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton'u sildim, şimdi Hamachi'yi kaldırıcağım. Fakat şöyle bir şey var, ben bilgisayarıma Hamachi'yi kurmadan önce bu mavi ekranları alıyordum.
Realtek güncel driver arıyorum şuan birde İntel hd graphics 4600 driver (güncel olduklarını düşünüyorum sizce yinede güncellemeli miyim?)
HDtune error için taramasını yapıyor.
Haydi hayırlısı.
İtel sürücünün güncel olduğunu sanmak ne demek? Sitesinde güncel ise günceldir. Değilse değildir :) İntel sitesinden günceli indirin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı