Windows 7 mi daha hızlı Windows 10 mu?

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
Görsel stil olarak yenilik olarak sormuyorum hangisi daha hızlı yani Chrome'ye girme hızı PC açılma hızı vb. sistemim Windows 7 32 Bit. PC yavaş olduğu için acaba Windows 10'a geçsem hızlanır mı diye düşünüyorum.

Sistemim:
AMD E1 1200 (1.4 GHz)
HD 7310.
2 GB RAM.
500 GB HDD.

HDD var Windows 7 de kalmalısın bence.

Görsel stil olarak yenilik olarak sormuyorum hangisi daha hızlı yani Chrome'ye girme hızı PC açılma hızı vb. sistemim Windows 7 32 Bit. PC yavaş olduğu için acaba Windows 10'a geçsem hızlanır mı diye düşünüyorum.

Sistemim:
AMD E1 1200 (1.4 GHz)
HD 7310.
2 GB RAM.
500 GB HDD.

Windows 7 Home Basic 32 Bit kurabilirsin.

Windows 10 yüklemeyi aklından dahi geçirme. Kısa süre sonra tekrar format atıp geri dönme kararı alırsın. Aşağı yukarı o güçte bir notebook ile deneyimliyorum. Hiç hoş olmuyor.

Windows 7 işlev olarak eksik hissettirmiyorsa, yani kullandığınız programların desteği hala varsa orada kalın. Aksi takdirde geriye Windows 8.1 kalıyor.

Windows 7 desteği kestikleri için ileride Chrome gibi tarayıcılar da desteği keseceklerdir yakında.
Bence 2 sinin arası Windows 8.1 geçmeniz hem desteği Windows 7 göre 2-3 yıl daha geç eskiyecek, hem Windows 10'u hem de Windows 7'yi içinde barındırıyor.

Geri
Yukarı