Çözüldü Windows 7 "Microsoft .NET Framework Yüklenemedi" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

439169

Decapat
Windows 7 Home Premium Service Pack 1 kullanıyorum. Microsoft .NET Framework kurarken yüklenemedi hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• sa.png
    sa.png
    74,8 KB · Görüntüleme: 64
Windows 7 Home Premium Service Pack 1 kullanıyorum. Microsoft .NET Framework kurarken yüklenemedi hatası alıyorum.
Muhtemelen indirdiğiniz Framework sürümü, Kullandığınız Windows 7 sürümünü(yapım numarasını) desteklemiyor. Sistemi güncellemeniz ya da daha yüksek Windows sürümü kullanmanız gerekiyor. Win+R kombinasyonu ile çalıştırı açıp "Winver" yazın. Çıkan ekran görüntüsünü paylaşın.

Çözüm
Bende herhangi bir bağlantı sorunu yok. Sisteminiz güncel değil ve sanırım yazılımınız kötü durumda. Bu durumda en mantıklı seçenek Windows 8.1 ile temiz kurulum yapmanız.

Bende herhangi bir bağlantı sorunu yok. Sisteminiz güncel değil ve sanırım yazılımınız kötü durumda. Bu durumda en mantıklı seçenek Windows 8.1 ile temiz kurulum yapmanız.

Hatayı çözdüm. Telefona indirip bilgisayarıma aktardım ve artık sorun yok sizin sayenizde. Allah sizden razı olsun!

Geri
Yukarı