Çözüldü Windows 7 nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Normalde Microsoft'un sitesinde Windows 7'nin ISO dosyaları vardı fakat desteği kestikten sonra kaldırmışlar sanırım yani artık Microsoft'un sitesinden Windows 7 indiremiyoruz galiba. O zaman nereden indireceğim? Korsan kullanmak istemiyorum.

Çözüm
Tamamdır teşekkür ederim. Bir de key lazım orijinal key nereden bulabilirim?

Orijinal key bulman biraz zor. Sonuçta zamanında para ile alınan bir şeydi ve kimse kolay kolay vermez.
Link 1:
Link 2:Windows 7 Ultimate Oem Lisans Anahtarı 32&64 Bit Key « Lisansbudur Güvenli Alışveriş - Windows 10 Pro

Not: Güvendiğim siteler değildir çünkü hiç alışveriş yapmadım. Ben Windows activator kullanıyorum ama oda korsan oluyor.

OEM lisans keyleri almayın tavsiyem. Bir bilgisayarın biosundaki keyi alıp dağıtıyorlar para ile.

Link 1:
Link 2:Windows 7 Ultimate Oem Lisans Anahtarı 32&64 Bit Key « Lisansbudur Güvenli Alışveriş - Windows 10 Pro

Not: Güvendiğim siteler değildir çünkü hiç alışveriş yapmadım. Ben Windows activator kullanıyorum ama oda korsan oluyor.

Peki teşekkür ederim hayırlı forumlar.

Orijinal key bulman biraz zor. Sonuçta zamanında para ile alınan bir şeydi ve kimse kolay kolay vermez.

OEM lisans keyleri almayın tavsiyem. Bir bilgisayarın biosundaki keyi alıp dağıtıyorlar para ile.
Hocam başka key yok. 2007 senesinin işletim sisteminin keyini sadece bu siteler veya korsan oluyor.

Tanıdığım bilgili bir arkadaş KMSpico kullanabileceğimi söyledi ama hakkında çok şey söyleniyor sizce güvenilir midir?

Hocam başka key yok. 2007 senesinin işletim sisteminin keyini sadece bu siteler veya korsan oluyor.

Tavsiyem bunlarla uğraşma. Forumda korsana yer verilmiyor ama crackli etkinleştiriciler seçeneği var.
Tanıdığım bilgili bir arkadaş KMSpico kullanabileceğimi söyledi ama hakkında çok şey söyleniyor sizce güvenilir midir?

Programda sorun yok, ama gene de korsan. O yüzden virüs bulaşma riski yüksek olur.(programdan değil diğer her şeyden.)

Hoca KMScipo nun orjinal sitesi yok. Bu yüzden farklı farklı siteler bu programı düzenleyip öyle koyuyor siteye ve doğal olarak virüslü oluyor. Arkada mining yapıyorlar pcye. yoruyorlar kısacası bilgisayarı. Ama bu bütün siteler için geçerli değil, güvendiğiniz bir siteden de bakabilirsiniz. Ben Windows activator kullanıyorum, oda korsana giriyor fakat ben bir sorun yaşamadım.

Tavsiyem bunlarla uğraşma. Forumda korsana yer verilmiyor ama crackli etkinleştiriciler seçeneği var.

Programda sorun yok, ama gene de korsan. O yüzden virüs bulaşma riski yüksek olur.(programdan değil diğer her şeyden.)

Normalde hep bilgisayarcıya götürüp orijinal Windows kurmasını isteyince yapar verirdi fakat şu an uğraşmak istemiyorum kendim öğrenmek istiyorum her şeyi yapabilirim ama en sıkıntılı yeri key meselesi. Sanırım yine bilgisayarcıya götürmek en mantıklısı.

Geri
Yukarı