Windows 7 orijinal ISO dosyası nereden bulunur?

ufuktandogan555

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba Windows 10 PC var bende güzel ama çok donmalar oluyor ben kaldırsa bile W7 geçmek istiyorum. Daha rahat olması için bir ISO bulup yaptım ama ISO düzgün değilmiş orijinal hatasız ISO bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde x64 Windows 7 Ultimate var. DVD'den sana verebilirim. Service Pack 1 yok bu arada. Düz Windows 7.

Herkese merhaba Windows 10 PC var bende güzel ama çok donmalar oluyor ben kaldırsa bile W7 geçmek istiyorum. Daha rahat olması için bir ISO bulup yaptım ama ISO düzgün değilmiş orijinal hatasız ISO bilen var mı?
Windows 7 desteği bitti. Windows 8.1'e geçmeniz yararlı olacaktır.
İllaki istiyorsanız:
@Hidrojen Sülfür H2S arkadaşın DVD'sini de kullanabilirsiniz. Microsoft Update Catalogdan SP1 indirmeniz yeterli olacaktır.

Merhaba hocam ben 1 hafta öncesine W7 orijinal ISO arıyordum ve gerçektende orijinal bir ISO buldum;

Windows 7 Professional 32 bit:Win 7 Pro 32Bit.rar indir

Windows 7 Professional 64 bit:Win 7 Pro 32Bit.rar indir

Hocam bunlar güvenli ISO ben dosyalarını ve klasörlerini teker teker tarayıp indirdim sizde tarayabilirsin gerçekten açamadığım oyunları Windows 7'ye geçince açtım çok iyi performans veriyor.
Windows 7 desteği bitti. Windows 8.1'e geçmeniz yararlı olacaktır.
İllaki istiyorsanız:

@Hidrojen Sülfür H2S arkadaşın DVD'sini de kullanabilirsiniz. Microsoft Update Catalog'dan SP1 indirmeniz yeterli olacaktır.

Ben Windows 7'ye geçtim desteği bitmesine rağmen çok hızlı ve akıcı bence desteği bitti diye geçmemek alaası yok. Herkes Steam destekliyor mu diyor evet Windows 7 Steam'ı destekliyor hala.

Dosya Ekleri

• ww77.png
    ww77.png
    254,1 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba hocam ben 1 hafta öncesine W7 orijinal ISO arıyordum ve gerçektende orijinal bir ISO buldum;

Hocam bunlar güvenli ISO ben dosyalarını ve klasörlerini teker teker tarayıp indirdim sizde tarayabilirsin gerçekten açamadığım oyunları Windows 7'ye geçince açtım çok iyi performans veriyor.

Ben Windows 7'ye geçtim desteği bitmesine rağmen çok hızlı ve akıcı bence desteği bitti diye geçmemek alaası yok. Herkes Steam destekliyor mu diyor evet Windows 7 Steam'ı destekliyor hala.

İçinde keylogger olmadigini nerden biliyorsun?

Evet. Bir iki ay öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum. Fakat artık önemli güncelleşitrmeleri almayacak. Bu nedenle güvensiz bir ortam.

Senin için hazırlıyorum.

Geri
Yukarı