Windows 7 Oyun için performans arttırma rehberi

Anony

Hectopat
Selamlar! Ben Counter-Strike: Global Offansive oynuyorum ve FPS'im genellikle 30-40'dan fazla olmuyor. Siz Technopat halkından benim için Counter-Strike: Global Offansive'de nasıl daha fazla FPS alabileceğimi anlatırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En basit yöntem ile çözünürlüğü 4:3, ayarlarını en düşüğe alarak daha yüksek FPS alabilirsin. İnternette başlatma seçeneklerini biraz araştır belki işine yarar.

Başlatı aç
Kod:
msconfig
yaz. Orada başlatmaya gir ve gerekli yazılımlar(Ekran Kartı, Ses Kartı Programları, Antivirüs Yazılımları) dışında diğer yazılımları kapat. Eğer gerekli değilse ve varsa antivirüs yazılımlarını da kapat. Görüntü ayarlarını düşür. Oyuna girerken arka planda açık program bırakma.

Arkadasım hizmetler'den gereksizleri kapat gitsin - En önemliside Şu lanet defenderi devre dışı bırak 10 fps alacağına eminim. :)
Güç seçeneklerinden yüksek performans seçili olsun ekran kartını yüksek performans yap bu kadar gerçi yapmiştırsın. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı