Windows 7 oyunlarda tam ekran sorunu AMD ekran kartı

Uğur Özcan

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar kolay gelsin benim sorunum başlıktaki belirttiğim gibi oyun oynarken tam ekran sorunu yaşıyorum. Çoğu sitelerde araştırdım ama sorunu çözemedim. Son olarak konu açmak zorunda kaldım. Yardımcı olabilecek arkaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Aşşağıda paylaştığım masa üstü görüntüsü gibi benim leptobumda.

kql35.jpg
kql35.jpg
ekran kartı özellikleri.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunda mı böyle oluyor ? CS'de ayarlara gel orda video kısmı var. Widescreen gibi bir ayar olması lazım. Onu seç zaten otomatik olarak 1280x720 olacak çözünürlük. Oyun yüklü değil o yüzden hatırladığım kadarını anlattım.

Kardeşim leptobumda 5 tane oyun var hepsindede böyle ekran çözünürlüğünde hem oyunun çözünürlüğüyle hemde pc nin çözünürlüğüni değiştirdim ama olmadı bana kalırsa daha farklı bi sorun var.

İlk olarak çözünürlüğü 1024x768 yapın. Sonra grafik ve medya denetim paneline girin ölçeklendirme seçeneğini "tam ekran ölçeklendir" seçeneğini seçip uygulayın. Sorun büyük ihtimalle düzelecektir. En kısa zamanda windows 8.1 kurun.
upload_2015-2-4_19-38-43.png

Sağ tıkla, ekran çözünürlüğü, çözünürlüğü 1024x768 yapın, oradan gelişmiş ayarlara gelin, oradan denetim panelinden ekran ölçeklendirmesini koru yapın ve çözünürlüğü tekrar yükseltin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı