Windows 7 PC aniden kilitleniyor

Eren1903

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımı yeni Windows 7 yaptım fakat aniden kilitleniyor reset atana kadar da düzelmiyor aynı sorun Windows 8.1 de de oluyordu.
HD Tune programı ile hard diske baktım sağlam çok ısınıyordur diye fanını temizledik ama hala aynı yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarımı yeni Windows 7 yaptım fakat aniden kilitleniyor reset atana kadar da düzelmiyor aynı sorun Windows 8.1 de de oluyordu.
HD Tune programı ile hard diske baktım sağlam çok ısınıyordur diye fanını temizledik ama hala aynı yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de yaşıyorum arkada Forza Horizon 4 gibi oyunları açıp ekran kartını yorarak çözdüm yoksa kilitleniyor.

Notebook mu masaüstü mü?

Notebook ise batarya kolay bir konumdaysa çıkartıp deneyin.
Denetim masası > güç seçenekleri > gelişmiş güç ayarlarını değiştir > pil > kritik pil eylemi seçeneğini "hiçbir şey yapma" olarak seçin ve bu şekilde deneyin.

Geri
Yukarı