Windows 7 Pro lisansı ile Windows 8.1 kurmak

Bakicnbzz

Decapat
Merhaba arkadaşlar elimde Windows 7 pro kutulu lisans var her bilgisayara kurulandan. OEM değil DVD'li. Biliyorsunuz Win 7 ocak 2019'da tamamen desteği bitecek ben de Win 8.1'e geçmeyi düşünüyorum. Sorum şu: Bu Win 7 Pro lisansım ile Win 8.1 Pro kurabilir miyim? Yükseltme değil sıfırdan kurulum format yani Win 8.1 kurarken Win 7 lisansını girsem etkinleşir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar elimde Windows 7 pro kutulu lisans var her bilgisayara kurulandan. OEM değil DVD'li. Biliyorsunuz Win 7 ocak 2019'da tamamen desteği bitecek ben de Win 8.1'e geçmeyi düşünüyorum. Sorum şu: Bu Win 7 Pro lisansım ile Win 8.1 Pro kurabilir miyim? Yükseltme değil sıfırdan kurulum format yani Win 8.1 kurarken Win 7 lisansını girsem etkinleşir mi?
Benim bildiğim Windows 10 Pro sürümüne yükseltebiliyorsun elindeki lisansla.

Windows 7 Pro sürümünden Windows 10 Pro sürümüne yükselterek geçebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı