Windows 7 Professional Son Sürüm ISO İndirme

İçerisinde sadece SP1 güncellemesi mi var, yoksa tüm güncellemeler eklendi mi? Ona göre ben de indirebilirim. :)

Bu direkt olarak arşivimizden alıntı. Arkadaşın konuyu atmak yerine bu Drive linkini atmasına hala bir anlam veremedim bu arada. :)

Bu direkt olarak arşivimizden alıntı. Arkadaşın konuyu atmak yerine bu Drive linkini atmasına hala bir anlam veremedim bu arada. :)
Buradan buldum hocam ben.

İşte orası arşivimiz? Direkt olarak konuyu atarsanız konu sahibi SHA doğrulamasına kadar yapabilir mesela. Lütfen bu konularda daha dikkatli olalım. :)

Ultimate sürümü niye attınız peki? Konu sahibi Professional istiyor. @Enes3078 'in Windows 7 konusundan edinilebilir.

Güncellemeleri toplu halde buradan edinebilirsiniz:

Güvenilir midir hocam? Ayrıca son güncellemeler yapılı ve Türkçe bir şekilde mi? Eve gittiğimde bakacağım teşekkür ederim.
İçerisinde sadece SP1 güncellemesi mi var, yoksa tüm güncellemeler eklendi mi? Ona göre ben de indirebilirim. :)
Dosyanın yükleyicisi benim ve şifreli.
Şifre de şu: tchnpt

Güvenilirdir. MSDN SP1 dosyası.

Telefonunuza indir sonra şarj kablosu ile PC'nize kopyalayın.

Yani, ne gerek var Win 10 varken?

Telefondan, ya da başka bir cihazdan USB belleğe kopyalayın. Sanki her Windows kuran otomatik internete bağlanıyormuş gibi konuşuyorsunuz.

Yani, niye neden kaç yılın Windows'unu neden kullanalım? Win 10 varken sürücüyü otomatik yüklüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı