Windows 7 Professional SP1 X64 ISO dosyası

Windows sürümü: Windows 7 Professional SP1 64 Bit Türkçe.

ISO adı: Tr_windows_7_professional_with_sp1_X64_DVD_u_677075.ISO

ISO SHA1 değeri: B75484D08ED9320D546445151A61DF38CAEC1488
ISO SHA256 değeri: 2A844C5104042D9084F163F1EB65369F000D31F810CBFF3B8A669D038917CE31

[CODE title="Google Drive indirme linkleri (Şifreli)"]tr_windows_7_professional_with_sp1_x64_dvd_u_677075.zip

şifre: Technopat.

SHA değerleri kontrolü için aşağıdaki rehberi inceleyebilirsiniz.

Merhaba ben dosyayı USB'ye attım bilgisayarımda Vista Ultimate var ve PC'me Windows 7 kurmaya çalışınca bu geçerli bir Win 32 uygulaması değil gibi hatalar veriyor. İnternetten baktım autorun virüsü bulaşmış diyorlar. Sebebi ISO olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben dosyayı USB'ye attım bilgisayarımda Vista Ultimate var ve PC'me Windows 7 kurmaya çalışınca bu geçerli bir Win 32 uygulaması değil gibi hatalar veriyor. İnternetten baktım autorun virüsü bulaşmış diyorlar. Sebebi ISO olabilir mi?

Güncellemeleri kurmadıysanız kurmayı deneyebilirsiniz. ISO'da herhangi bir zararlı yok ki SHA değerleri zaten bunun kanıtı olması için orada yer alıyor. Güncellemeyle sorun çözülmezse yeni konu açabilirsiniz.

Şu an kullanmıyorum. Fakat kurduğum zaman sıkıntı olmamıştı. Bu zamanda kuracaksanız tavsiye etmiyorum. Çünkü birçok uygulama desteği kesiliyor ve güncelleme almıyor.

Bunun yerine Windows 8.1 kurmanızı tavsiye ederim. Farklı öneriler almak için yeni konu açabilirsiniz.

Paylaşım için teşekkür ederim, emeğinize sağlık. RAR şifresini giriyorum dosya açılmıyor, güncel dosya şifresini paylaşabilir misiniz?
Şifre olarak "Technopat" giriyorum kabul etmiyor.

Paylaşım için teşekkür ederim, emeğinize sağlık. RAR şifresini giriyorum dosya açılmıyor, güncel dosya şifresini paylaşabilir misiniz?
Şifre olarak "technopat" yazıyorum kabul etmiyor.

Son düzenleme:
Kesme işaretlerini alıntı olduğu için kullandım. Sanırım benim bilgisayarımdan kaynaklıydı, sorun çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim. 🖖

Merhaba @Enes3078 Windows 7 cihazımı formatlamak istiyorum fakat formatladıktan sonra güncelleştirmleri yapmak zorunlu mu? Zorunluysa nasıl yapabilirim?

Merhaba @Enes3078 Windows 7 cihazımı formatlamak istiyorum fakat formatladıktan sonra güncelleştirmleri yapmak zorunlu mu? Zorunluysa nasıl yapabilirim?

Zorunlu değil fakat gerekli güncelleştirmeleri yapmak isterseniz Microsoft'un web sitesinde yer almakta.

Bir de bir şey soracağım ben bilgisayarcıya format attırdiktan yaklaşık 1 yıl sonra kendim driver kurmuştum ve ekran çözünürlüğü 1024×768 olmuştu yine kurduğumda aynı sorun olur mu acaba? Kurulu drivera bir daha driver yüklediğim için mi oldu?

Zorunlu değil fakat gerekli güncelleştirmeleri yapmak isterseniz Microsoft'un web sitesinde yer almakta.

Geri
Yukarı