Windows 7 professional veya Ultimate ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hayalperest7019

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Meslek
Pc bası
Merhaba. Ben pcye format atmayı düşünüyorum. Ama hangisini kurayım diye aklımda şüphe kaldı. Wındows7 professional mi? Yoksa Ultimate mi? Ultimateyi kulllandım. Proyu kullanmak istiyorum performansa ta bir değişiklik olur mu?

Performansta bir değişiklik olmaz. Ultimate en özellikli sürümdür. Elinizde orjinal anahtar varsa o anahtarın sürümünü kurmalısınız. Orjinal yok da etkinleştirecekseniz ultimate kurun. İkisi arasında sanırım sadece çoklu dil desteği farkı var.

Fikrin için teşekkür ederim. Cevapladığın içinde tabiki. Ama bazı araştırmalar da yaptım. Ultimate gereksiz yere çok prgram çalıstırmakla birlikte Ram de çok yiyormuş. Bunu ele alarak yaptım Proyu kurdum bakalım ne olacak ben zaten genelde oyun için kullanmayı düşünüyorum. Pc özelliklerim imzamda yazıyor.

Genelde oyun oynayacaksanız Home Basic bile yeter aslında. Bu arada şimdi birisi gelip Windows 7 devri bitti Windows 8.1 kur diyecek benden söylemesi :)

Yapmayın lütfen. :D Daha yeni formatladım ne yapıyorsunuz? :) Fikriniz için çok teşekkür ederim. Wındows8.1 bende düşünüyorum ama sistem kaldırır mı?

Yapmayın Lütfen :D daha yenı formatladım napıonuz :) Fikriniz içn çok tesekkür edrm wındows8.1 bnde düşünüorum ama sistem kaldırımı ?

Windows 7 kurunca sadece güncellemeleri alması neredeyse 2 gün sürüyor. Artık ben de 8.1 tavsiye ediyorum. Sürücüleri kendisi yüklüyormuş galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desene yine bir format Cd si alınacak. :) Lanet olsun peki wındows 8.1 de oyun destekliyor mu? Sıkıntılar vardı wındows 8 de şuan güncelleştirme yapıyor. :) ve pcını açılmasını bekliyorum çok sıkıcı bir işlem ama mecbur bekleyeceksin.

Desene Yine bi formet Cd si alıncak :) Lanet olsun pki wındows 8.1 de oyun destekliormu sıkıntılar vardı wındows 8 de suan günceleştirme yapıor :) ve pcını acılmasını beklıom çok sıkıcı bi işlem ama mecbur beklıceksın

Format CD'si ne arkadaşım buradan kendin indir bakkallara boşa para verme. Hem bakkaldan alınan işletim sistemi güvenilir olmaz.

Windows 8.1 de herhangi bir sorun yok.
Bende kullanıyorum oyunlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor.
8.1 sürücülerini kendisi yüklüyor. Sürücü yüklemeyip pc yavaş. açılmıyor. kapanmıyor gibi söylemler ortadan kalkıyor.
256 mb ram bulunduran okulun pcsine 8.1 kurdum sorun yok sıkıntı olmayacaktır.
Albaywolf da belirtmiş. Onun söylediği gibi bakkallara para verme :)
Kolay gelsin. (yazına dikkat etmelisin ceza alabilirsin)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı