Windows 7 Profesyonel Admin Şifresi Kırma

Gudermes

Hectopat
Arkadaşım PC atadığı admin şifresini hatırlamıyor. Dükkanında her hangi bir işlem yapılmıyor PC her şeye şifre istiyor. Bunun çözümü nedir acaba ? Çözüm bulunamasa PC format atacağım ama dükkanda şu an internet bağlantısı yoktur driver için nasıl bir çözüm yapmalıyım..
Not: Doğrama işi yaptığından bir program kurması lazım PC kurdurmuyor. Sorun buradan ortaya çıktı.

Belirsiz: Teknik İngilizcem zayıf ama yine de sağolasın.
Kaan Arslan: Her şeyi yaptıktan sonra anlatımdaki yapmam gereken sadece flashteki programı çalıştırmak dimi Kaan :) Finişi tam anlatsana sonra 25 de kesilmiş kondisyonun :)

- - - Güncellendi - - -

Bağlantı olmayan PC formatta driver için çözüm var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB bootable oluyor. Program değil aslında. USB'den boot edip çalıştıracaksın başlangıçta. Bios'tan 1. sıraya USB'yi al. Eğer yapamadığın yer olursa yaz buraya bekliyorum mesajlarını :D

USB bootable oluyor. Program değil aslında. USB'den boot edip çalıştıracaksın başlangıçta. Bios'tan 1. sıraya USB'yi al. Eğer yapamadığın yer olursa yaz buraya bekliyorum mesajlarını :D
Kaan erişim yok diyor genede USB den başlattım. Öyle kaldı herhangi bir söylem yok :) kısaca olmadı yani :) format atacağım eve götürüp

- - - Güncellendi - - -

Eline sağlık

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı