Windows 7 rtwlanu.sys mavi ekran hatası

Emre can Kaya

Centipat
Daha fazla  
P5QL-5 BIOS sürümümü güncelleyemiyorum ve mavi ekran hatası alıyorum. Nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.

Yaptıktan sonra dediğim gibi düzelmese yeni işletim sistemi kurmanızı tavsiye ederim. Çünkü Windows 7 ggüncellemeleri birçok mavi ekran hatasına sebebiyet verebiliyor.

Yükseltmeyi denedim BIOS'um güncel olmasına rağmen compare exchange 128 hatası verdi.

Bu arada taradı SFC ile bir sorun bulmadı şu an yapmam gereken sistem geri yükleme yapmak mı bir de ben iki gün önce driver değiştirdim sorun olur mu değiştirmesem.

Beni niye haberdar etmedin ya da etiketlemedin kardeşim? Yardımcı olurdum sana.
Yaptıktan sonra dediğim gibi düzelmese yeni işletim sistemi kurmanızı tavsiye ederim. Çünkü Windows 7 ggüncellemeleri birçok mavi ekran hatasına sebebiyet verebiliyor.
Arkadaşın sistemi eski, yapacağı bir hata bilgisayarı kullanılmaz hale getirebilir, sana bir tavsiyem olsun, Mavi Ekran analizi konularını genel olarak incele nasıl yapılıyor diye, ayrıca güncelleme Mavi Ekrana sebep olur diye genel bir yargı yok.
Yardımcı olacağım, dosya erişime açık değil mi?

Sistem geri yükleme yapın belki son yüklediğiniz driver sıkıntılı olabilir. Geri yükleme sonrası DDU ile sürücüyü tamamen silip driveri sadece kendi sitesinden yükleyin.

Genel bir yargı Windows 7'nin kronik sorunu her güncellemede sorun çıkartıyor.

Evet açık.

Dostum bu hataya sebep olanlar geçen açtığın konuda sana söylediklerim ile aynı. Yapmamışsın dediklerimi.

Abicim Discord veya iletişim kurabileceğimiz bir platform var mı? Beraber yapsak.

Discord var ama veremem. Önceki konuda demiştim sana yapman gerekenleri, bu dosyalarda da aynı sebepler hata alıyorsun. Uzun da olsa tek tek tarif edeceğim sana.

Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…