Windows 7 sanal makineye kurulmuştur!

Balina sarkisi vardı 7'de.
Vay be. İlk Windows'um benim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam da onu dinliyordum :D

Windows 7 başarıyla sanal makineye kurulmuştur! Bir an duygulandım arkadaşlar şu an çocukluk anılarım aklıma geldi ağlıyorum. Gelin burada Windows 7 hakkında konuşalım/sohbet edelim. @489798 @lgS öGRENCiSiDetux @408157

Eki Görüntüle 1548055
OO geldim hocam W7 Bu arada anahtara gerek yok Remove WAT diye bir program var virüssüz.

Başarıyla Laptopa kuruldu :) 7 gündür kullanıyorum.

Tüm driverler sağlam usb 3.2 yi halledebilirsem bu pcdede W10 terk ediyorum usb 3 oluyor 3.1 oluyor ama 3.2 olmuyor :( artık w10 'un driver dosyalarını arıyorum. İnşallah bulabilirim.

Choreme'yi yükledim boş verin. Benim gözümden halen Windows 7 kullanılabilir. Zaten Windows 10'un desteği kesilene kadar PC sistemi alamazsam destek kesilince Windows 7 kuracağım. Windows 10'dan farkı kalmamış oluyor o zaman.
Çok gerekliyse ESU Patch.

Dosya Ekleri

• laptopw7.PNG
    laptopw7.PNG
    293,9 KB · Görüntüleme: 35
OO geldim hocam W7 Bu arada anahtara gerek yok Remove WAT diye bir program var virüssüz.

Tüm sürücüler sağlam USB 3.2'yi halledebilirsem bu PC'dede Windows 10 terk ediyorum USB 3 oluyor 3.1 oluyor ama 3.2 olmuyor :( artık Windows 10'un driver dosyalarını arıyorum. İnşallah bulabilirim.

Ürün anahtarım zaten var ama kabul etmedi dediğiniz uygulamaya bakayım. Windows 7'ye güncelleme aldırma rehberi sorunsuz çalıştı 170'e küsur güncelleme yaptı az önce.

Tüm sürücüler sağlam USB 3.2'yi halledebilirsem bu PC'dede Windows 10 terk ediyorum USB 3 oluyor 3.1 oluyor ama 3.2 olmuyor :( artık Windows 10'un driver dosyalarını arıyorum. İnşallah bulabilirim.

Hocam seriyi sonunda tamamladım. Windows 11'de sanal makineye kuruldu.

Hocam konu biraz eski ama bana iso dosyası lazım atabilir misin?

Siz hangisini kurdunuz hocam? Virtual box hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı