Windows 7 Sistem Açılırken Donması

TauRieLBurak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son 1 aydır bir sorunla karşı karşıyayım, neredeyse parçaların hepsini değiştirdim, çoğu parça yandı.
Bundan önce HD4650 ekran kartım vardı, ilk olarak o yandı görüntü vermedi. GT210 128 bit paylaşımlı ekran kartı kullanıyorum. DDR2 bana şu anlık yetiyor. 2. olarak harddiskim yandı 2 tane harddisk takılı şuan. 120gb, 80gb 7200.
Penitum 4 işlemcim vardı, Core 2 Duo E6400 taktım, taktıkdan sonra çoğu oyunu kasmadan oynuyordum, CoD Black Ops gibi oyunları hiç sıkıntısız bir şekilde oynuyordum, Windows 8.1 at dedi bir,i ben de 8.1'e çevirdim, bilgisayar açılırken monitöre ekran gelmiyordu, fişi tak çıkar yapıp açıyorum, sonra Win7'ye geri döndüm. Sorunum şu, 2.5GB RAM'im var. Bilgisayar açılırken anakartımın markası yazdığı yerde donuyor, kalıyor. 2 hard diski çıkartım gene sorun düzelmedi 512MB RAM'i çıkarınca düzeldi geri takmadım üşengeçlikten sorun nerededir?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı