Çözüldü Windows 7 sistem formattan sonra internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İDarkNess

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 - Rog Strix 2060 Super OC - 8x2 3200 Mhz - B450M S2H
Bilgisayara Windows 7 format attım ancak sürücüler yüklenmedi ve yüklenmediği için de internete bağlanamıyorum. USB belleğe internet driverini attım ancak bilgisayar USB de görmüyor sürücü olmadığı için. Ne yapabilirim bu durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
@İDarkNess Windows 8.1 kullanabilirsiniz Ethernet driverini belki bulabilir ama Windows 8.1 desteği sona erdi Chrome alternatifi tarayıcı deneyebilirsiniz internette surf yapmak için

Windows 8.1'den 7'ye düştüm zaten onda takılmalar oluyordu ancak hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım

Ayrıca driverpack.io öneriyorsun kendi ayağına sıkıyorsun. Onun içinde de donanım kimliği donanım kimliği işleri var

Dosya aktarımını açtınız mı?
O nereden açılıyor normalde bildirim geliyordu oradan dosya aktarımını açıyorum şuan bildirim de yok sadece şarj oluyor telefon

Windows 8.1'den 7'ye düştüm zaten onda takılmalar oluyordu ancak hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım

O nereden açılıyor normalde bildirim geliyordu oradan dosya aktarımını açıyorum şuan bildirim de yok sadece şarj oluyor telefon
Geliştirici seçeneklerinden varsayılanı "Dosya aktarımı" olarak seçin işe yarayacağını zannetmiyorum ama. Bir üst işletim sistemine geçip oradan driverlar var diye bakar mısınız?

Bilgisayara Windows 7 format attım ancak sürücüler yüklenmedi ve yüklenmediği için de internete bağlanamıyorum. USB belleğe internet driverini attım ancak bilgisayar USB de görmüyor sürücü olmadığı için. Ne yapabilirim bu durumda?

Bende yapmıştım Ethernet sürücüleri falan yükledim ama olmadı ama buna bakın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı