Windows 7 sistem uygulamalarına girerken "Yöneticiniz Tarafından Engellendi" hatası

Yiğit Çil

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben geçenlerde bir iki wallpaper programı indirdim ve oradan da antivirüs programı vs indi. Ondan beri CS:GO oynuyordum. Oyundan çıktım, görev yöneticisinden kapatacaktım ama baktım ki görev yönetisi açılmıyor. "Yöneticiniz tarafından engellendi" diyor. Sonra internetten biraz araştırdım, regedit falan diyorlardı, baktım o da "yöneticiniz tarafından engellendi" diyor. Windows Defender kapanmış o da açılmıyor, aynı şeyi diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, ben geçenlerde bir iki wallpaper programı indirdim ve oradan da antivirüs programı vs indi. Ondan beri CS:GO oynuyordum. Oyundan çıktım, görev yöneticisinden kapatacaktım ama baktım ki görev yönetisi açılmıyor. "yöneticiniz tarafından engellendi" diyor. Sonra internetten biraz araştırdım, regedit falan diyorlardı, baktım o da "yöneticiniz tarafından engellendi" diyor. Windows Defender kapanmış o da açılmıyor, aynı şeyi diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sisteminize virüs girmiş format şart.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı