Windows 7 SP1 64 Bit Home Premium'a görüntüleme dili nasıl eklenir?

gaster

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Windows sürümüm başlıktaki gibi bu sürüme İngilizce dil paketi yüklemem gerekiyor. Birkaç yöntem denedim olmadı. Sizin deneyip olumlu sonuç alabildiğiniz bir yöntem varsa paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işinize yarayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dün farklı bir yerde görüp aynı yöntemi denediğimde dosya yüklerken hata vermişti vistalizator uygulaması şuan indirdiğim dil dosyası ve uygulamanın 2.75 sürümü ile olumlu gidiyor işlem, sonucu burada paylaşacağım teşekkür ederim.
Vistalizator ile mümkün lakin Windows Update ile yükleyemezsiniz.

teşekkür ederim ama bu sitedeki linkler dosyaları indirme imkanı vermiyor.

Şu hatayı veriyor, dediği dosyayı indirdim yükledim, pc yi yeniden başlatıp uygulamadan tekrar dili değiştirmeyi denedim, yine görselde ki hatayı verdim, oyunlar vs. olmasa format atıp başka sürüm kurucam artık neredeyse, neyse şimdilik halledemedik ama yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 31
Şu hatayı veriyor, dediği dosyayı indirdim yükledim, pc yi yeniden başlatıp uygulamadan tekrar dili değiştirmeyi denedim, yine görselde ki hatayı verdim, oyunlar vs. olmasa format atıp başka sürüm kurucam artık neredeyse, neyse şimdilik halledemedik ama yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
İndirin o mavi tuştakini. Update dosyadır büyük ihtimal.

Geri
Yukarı