Windows 7 SP2 / SP3 Türkçe ISO dosyası nereden bulunur?

X096

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
Nvidia Geforce RTX 4050
İşlemci
13. Nesil Intel(R) Core(TM) i5-13500H 2.60 GHz
Merhaba, bilgisayarımda Windows 7 yükleyeceğim ama ISO dosyam yok. 8.1, 10, 11'e geçin demenizi istemiyorum. Sadece Windows 11 ile Windows 7'yi dualboot yapmak istiyorum. (Ultimate ya da Professional lazım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 için sürücü bulamazsınız ki? 13. Nesil işlemciler sadece Windows 11 ile uyumlu, kaldı ki siz Windows 10 bile kurmak bir yana dursun Windows 7 kurmak istiyorsunuz :)

:D. Sadece merak ediyorum daha hızlı olacak mı sanıyorsun yoksa zevkine mi kurmak istiyorsun? Resmi desteği yok zaten.

Zevkine kurmak istiyorum. En sevdiğim işletim sistemlerinden biri.

Windows 7 için sürücü bulamazsınız ki? 13. nesil işlemciler sadece Windows 11 ile uyumlu, kaldı ki siz Windows 10 bile kurmak bir yana dursun Windows 7 kurmak istiyorsunuz :)

Ama yeni pclere Windows 7 yükleyen videolar olmuştu.

Ama yeni pclere Windows 7 yükleyen videolar olmuştu.
Eğer ekran kartınız RTX 40 serisi değilde RTX 30 serisi olsaydı kurabilirdiniz, RTX 30 serisinin resmi Windows 7 desteği varken RTX 40 serisinin Windows 7 desteği yok.

Windows 7 için sürücü bulamazsınız ki? 13. Nesil işlemciler sadece Windows 11 ile uyumlu, kaldı ki siz Windows 10 bile kurmak bir yana dursun Windows 7 kurmak istiyorsunuz :)
Intel 13. nesilli işlemcilere Windows 7 kurulmuştu daha önce, bir örneğini gösterebilirim:
image.png

Anladım, peki Windows 10 ile Dual boot yapılır mı?
Ekran kartı sürücüsü olmadığı için boşa uğraş olur ama çok istiyorsanız yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı