Windows 7 Starter ürün anahtarı ile Windows 11 kurulur mu?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, eski bir bilgisayarım var ve aldığımda bana Windows 7 Starter CD'si vermişlerdi, orijinal olduğunu düşünüyorum. CD ile kurarken ürün anahtarı falan sormuyordu, kurulum sonrası aktivasyon falan da gerekmiyordu. CD'nin üzerinde herhangi bir ürün anahtarı falan yazmıyor. Birinci soru, bunun ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim? Kurduktan sonra mı görebilirim? İkinci soru, bu ürün anahtarı ile Windows 11'e ücretsiz geçiş yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eski bir bilgisayarım var ve aldığımda bana Windows 7 Starter CD'si vermişlerdi, orijinal olduğunu düşünüyorum. CD ile kurarken ürün anahtarı falan sormuyordu, kurulum sonrası aktivasyon falan da gerekmiyordu. CD'nin üzerinde herhangi bir ürün anahtarı falan yazmıyor. Birinci soru, bunun ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim? Kurduktan sonra mı görebilirim? İkinci soru, bu ürün anahtarı ile Windows 11'e ücretsiz geçiş yapabilir miyim?
Windows 7'nin keyleri Windows 10'da bile çalışmıyordu sanırım. O yüzden Windows 11'de kullanabileceğinizi sanmıyorum. Bu arada ürün anahtarını bulabileceğinizi sanmıyorum. Ama eğer bazı kişiler biliyorsa cevap vereceklerdir.

Merhaba, eski bir bilgisayarım var ve aldığımda bana Windows 7 starter CD'si vermişlerdi, orijinal olduğunu düşünüyorum. CD ile kurarken ürün anahtarı falan sormuyordu, kurulum sonrası aktivasyon falan da gerekmiyordu. CD'nin üzerinde herhangi bir ürün anahtarı falan yazmıyor. Birinci soru, bunun ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim? Kurduktan sonra mı görebilirim? İkinci soru, bu ürün anahtarı ile Windows 11'e ücretsiz geçiş yapabilir miyim?

Büyük ihtimalle çalışır hocam.

Ha bir de bu CD bozulmuştu, calistiramamistim. Bir şekilde Microsoft veya marka sahibi ile gorussem bana anahtarını söylerler mi?
Yani bir ihtimal anahtarını verebilirler ama emin değilim. Ki Windows 7'nin desteği bitti belki servisle görüşseniz bile bir bahane bulurlar büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı