Windows 7 Sürekli Sık Sık Ekran Kilitlenme Sorunu!

• Konuyu başlatan Erdem Alsırt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 6B
E

Erdem Alsırt

Ziyaretçi
Merhaba, windows 7 sık sık görüntü kilitleniyor kasma veya donma gibi bir sorun yok. Sadece fareyle hiçbir yere tıklayamıyorum, ancak klavye çalışıyor onun dışında masaüstü her yer donuyor. Bazen kilitlenme sorununu bilgisayarı bekleme moduna alıp tekrar açıp hallediyorum sonra hemen biraz sonra yine donmaya başlıyor. Çok gıcık oldum bilgisayarım dell inspiron n5010 oluyor sorunun çözümü nedir?
(Laptop'u bataryasız kullanmaktayım sorun olur mu?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıktık artık "Windows 8.1'e geç" demekten. :) Onun üzerine sizinde hala eski Windows sürümü kullanmanızdan...
Windows'un kurulu olduğu diskte ki kullanıcı ve Windows dizini hariç her şeyi sil. Diğer diskleri biçimlendir.
İyi bir Anti-Virüs taraması yap (Norton tavsiyemdir.) ASC 7 ve Ccleaner kurarak sistemi iyice yapılandır/onar.
:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun oluyor. Ara sıra nedense PC'de kilitlenmeler oluyor nedenini anlayamadım. Dell Inspiron N5110 laptopta yaşıyorum bu sıkıntıyı. Antivirüs programı hele de AVG kullanıyordum, aşırı bir kasma yapıyordu.

Cracklenmiş bir işletim sistemi mi kullanıyorsun veya işletim sistemi üzerinde oynayabilecek bir yazılım kurdun mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı