Çözüldü Windows 7 Sürekli Yenileme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ultrAslan_t3

Kilopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar iyi günler diliyorum. Bilgisayarıma yeni format attığım halde masaüstünde veya diğer yerlerde sürekli yenileme yapmaya çalıştığı için bir şey yapamıyorum. Konu ile ilgili bir video çekip buraya koyuyorum. Başına daha önce böyle bir sorun gelmiş olan var mı? Eğer varsa buradan geri dönüş yaparsanız sevinirim. Asus X553MA sistem de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birşey merak ediyorum madem bir işini yapamıyorsun ama bu yazıyı W7'den yazıyorsun. İlginç.
Konuya dönecek olursak W7 ile uğraşma. W10 kur rahatına bak.

Microsoft'un orijinal sitesinden'mi indirip kurdunuz ?
Evet elimde orjinal iso var onu yükledim. Explorer hala 8 orda dikkat ederseniz.
F5 tuşuna basılı tutuyor olabilir mi?
Aklıma geldi klavye flexini söktüm anakarttan aynı şeyi yapmaya devam etti.
Birşey merak ediyorum madem bir işini yapamıyorsun ama bu yazıyı W7'den yazıyorsun. İlginç.
Konuya dönecek olursak W7 ile uğraşma. W10 kur rahatına bak.
Başka bir bilgisayarım daha var çünkü :) Şuan W10 deniyorum

Dosya Ekleri

• IMG_20200301_140557.jpg
    IMG_20200301_140557.jpg
    758,2 KB · Görüntüleme: 31
Biri bilmeden bir ayar değiştirmiş olabilir. BIOS sıfırlayıp duruma tekrar bakın olmadı tekrar format.
Şuan bios ayarlarını sıfırlayıp W10 yüklüyorum. Sonucu yine buraya yazarım.
Tüm sürücüleri yüklemiş miydiniz ki?
Giremiyorum ki depolama alanlarına o yüzden yükleme yapamıyorum. Klasörleri de exploer.exe üzerinden açtığı için tıkladığımda explorer.exe kullanımı uçuyor ve öylece bekliyorum.

Windows 10 yükledim ve aynı sorunu vermeye devam ediyor :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Masaüstüne gelip klavye ve fareyi çıkartıp duruma bakar mısınız? Bir böyle bakın eğer herhangi bir fark yoksa touchpad sürücüsünü kaldırıp aynı şekilde klavye fare bağlı değilken tekrar bakın.

Geri
Yukarı