Windows 7 Sürücü Yükle Hatası

Nerveux

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün Technopat' ın bilgisayar sistem toplama kılavuzundan yararlanarak 2500 TL' lik sistem topladım. USB den Windows 7 format atmak istediğimde alttaki hatayı vermekte sorun ile ilgili çözümü olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Sistem :
MSI B150M Bazooka 1151p 2133mhz
HyperX Savage 2133mhz 8gb
MSI R7 370 2g 2gb 256bit Dx12
Seagete 1tb 7200rpm
Zalman z3 plus 600le 600w
İntel core i5 6400 2.70 ghz 6mb 1151p 4 çekirdek

0086acb301782dcb52d515d38fd7dc19.jpg

Kardeşim aynı sorun bndede oldu hemde dün sistemimizde aynı sadece ekran kartı farklı sounu okuduğumda soruyu bn yazdım zannettim
Soruna gelecek olursa usbyi görmüyor bn dvdden kurdum görmeyince oldu daha sonrada anakart cdsini ekran kartı cdsini kur usbyide internetide görecek

Kardeşim aynı sorun bndede oldu hemde dün sistemimizde aynı sadece ekran kartı farklı sounu okuduğumda soruyu bn yazdım zannettim
Soruna gelecek olursa usbyi görmüyor bn dvdden kurdum görmeyince oldu daha sonrada anakart cdsini ekran kartı cdsini kur usbyide internetide görecek
Sorunu hallettim arkadaşım, dediğin gibi bende de maus klavyeyi tanımlamıyordu PS/2 slotlu maus ve klavye takarak etkinleştirdim. Bu CD DVD hatasına gelecek olursak flash belleğimdeki Windows 7 Format dosyaları EFI idi. İnternetten Windows 10 indirerek Flash Disk ime UEFI olarak yazdırdım ve formatı attım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı