Windows 7 sürüm önerisi

xkriyosx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 geçmeyi düşünüyorum. Hangi sürüm geçmeliyim? Home, Starter; en hızlı olanı önerirseniz sevinirim.

Arkadaşlar Windows 7 geçmeyi düşünüyorum. Hangi sürüm geçmeliyim? Home, Starter; en hızlı olanı önerirseniz sevinirim.
Sistem özelliklerin ne? Mümkünse geçme çünkü pek güvenli değil. Steam vs. destek kesti. İllaki geçicem diyorsan arkadaşın dediği gibi Home Premium veya Professional geçebilirsin.

Sistem özelliklerin ne? Mümkünse geçme çünkü pek güvenli değil. Steam vs. destek kesti.
biliyorum hocam ama sistemim 4gb ram i3 240gb hddli bir sistem zaten öyle oyun için değil genelde yazılımla uğraşıyorum laptopum için iyi olabilceğini düşündüm.

Sistem nedir neden illa Windows 7? Eğer sistem kötüyse 8.1 veya Windows 10 Lite önerebilirim. Ancak illa Windows 7 diyorsanız Home veya Home sürümlerini öneririm.

biliyorum hocam ama sistemim 4gb ram i3 240gb hddli bir sistem zaten öyle oyun için değil genelde yazılımla uğraşıyorum laptopum için iyi olabilceğini düşündüm.
Hocam HDD ile Windows 10 işkence. Kullanırım dersen Linux Mint geç hiç değilse güvenli olur. Ama Linux'a alışması bayağı zor.

Sistem nedir neden illa Windows 7? Eğer sistem kötüyse 8.1 veya Windows 10 Lite önerebilirim. Ancak illa Windows 7 diyorsanız Home veya Home sürümlerini öneririm.
8.1 denedim pek bir performans farkı göremedim açıkçası

linux geçm
Hocam HDD ile Windows 10 işkence. Kullanırım dersen Linux Mint geç hiç değilse güvenli olur. Ama Linux'a alışması bayağı zor.
linux geçmişte biraz deneyimledim kaliydi sanırım minttede bakarım.

8.1 denedim pek bir performans farkı göremedim açıkçası

Linux geçm

Linux geçmişte biraz deneyimledim kaliydi sanırım minttede bakarım.

Hocam naçizane tavsiyem ufak bir bütçe ayırarak bilgisayarınıza 120GB SSD takarsanız en azından Windows 10 falan gayet akıcı kullanabilirsiniz. 500TL civarına Adata SATA SSD bulmak mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı