Windows 7 Super Lite nasıldır?

Sağolun ama bu forumdakilerin bilmişliği biraz tuhaf bende biliyorum Microsoft'un piyasaya sunmadığı bir versiyon ve güvensiz olduğunu bilgisayarımda üst düzey istihbarat bilgileri olmicak zaten, tavsiye etmiyosunuz çok güzel ama bilgisayarım tarihi eser ayarında olduğu için belki işime yarayabilir diye kullanan var mı diye sordum biriside böyle bir işletim sistemi yok demiş harikasın kardeşim.

Boşver gitsin. Benim nacizane tavsiyem internette heidoc programını indirip oradan temiz bir Windows 8.1 ISO'su almandan yana. Windows 10 gerçekten eski sistemler için bir RAM canavarı. Gerçi kendim de şu an onu kullanıyorum ama neyse. Ubuntu'ya gelirsek standart bir kullanıcı için gerçekten çekilmez. İndir window 8.1'i hem boşta RAM kullanımı 0.9GB hem de bir nebze de olsa güncel.

Sağolun ama bu forumdakilerin bilmişliği biraz tuhaf bende biliyorum Microsoft'un piyasaya sunmadığı bir versiyon ve güvensiz olduğunu bilgisayarımda üst düzey istihbarat bilgileri olmicak zaten, tavsiye etmiyosunuz çok güzel ama bilgisayarım tarihi eser ayarında olduğu için belki işime yarayabilir diye kullanan var mı diye sordum biriside böyle bir işletim sistemi yok demiş harikasın kardeşim.
O kadar kötüyse Linux kullanabilirsiniz.

Malesef Linux kullanamam
Intel Core Duo CPU T2450 2.00 GHz
3GB RAM.

T6400
3GB ram
Nvidia 9200M gs

özellikli laptopda w10 home kullanıyorum sıkıntısız şekilde. Windows 7 kurabilirsiniz, o kadar da kötü değil bilgisayar.

Geri
Yukarı