Windows 7 tema önerisi

cyRen

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7 kullanıyorum. 10'a geçmek istiyorum ama internetim kötü ve DVD'mde yer yok. Bana koyu tema veya da güzel bir tema önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 Transformation pack gibi temalar internette mevcut tabi ilk önce güzel bir virüs taraması yapın. Ben şuanda kullanıyorum

Ne güzel kendisi işte, çok karanlık olsun diyorsan yüksek karşıtlık temasını kullan.

Öyle temalar, genelde virüs barındırır; sırf o tema için sistem dosyalarını çöpe dönüştürdüm; geri geçmesi zordur ve Windows 7 temasız da güzeldir.
Tavsiyem, Classic Shell kullanmak.
classic shell güzel mi ya çok öneri var liinkini bırakırsan sevinirim
Ne güzel kendisi işte, çok karanlık olsun diyorsan yüksek karşıtlık temasını kullan.

Ben daha çok gözümü yormasın istiyorum yüksek karşıtlıkta bazı yerler mor oluyor hoş gözükmüyor.
Windows 8 Transformation pack gibi temalar internette mevcut tabii ilk önce güzel bir virüs taraması yapın. Ben şu anda kullanıyorum

Çok fazla reklam çıkıyor ama benim bildiğim
Öyle temalar, genelde virüs barındırır; sırf o tema için sistem dosyalarını çöpe dönüştürdüm; geri geçmesi zordur ve Windows 7 temasız da güzeldir.
Tavsiyem, Classic Shell kullanmak.

Cllesic Shell'in Türkçe versiyonu var mı?

Classic Shell'in indirme linkini sormuşsunuz, Google'da direk "classic shell" yazın çıkar.

Geri
Yukarı