Windows 7 Ürün Kimliği ile Etkinleştirme

ohmygod111

Hectopat
Daha fazla  
Format atmak istiyorum ama kafamda birkaç soru var. Birincisi windows 7 aktifleştirme kodu, şimdi ben format atınca key isteyecek bu keyi bilgisayarım sistem özellikleri içindeki windows etkinleştirme kısmındaki ürün kimliğini mi kullanacam yoksa bilgisayar kutusundaki kağıtlardan mı bulucam ? İkinci sorum mesela bazı videolarda görüyorum adam açıp bu kodu gösteriyor videoda bunu gören birisi alıp kullanabilir mi kodu ? Eğer kullanılamazsa ben format atınca mantıken bende kullanamam kendi kodumu iki defa ? Yanlış yere konuyu açtıysam özür dilerim aradım aradım bu konuyu açacak daha iyi bir yer bulamadım şimdiden soruyu yanıtlayanlara teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer windows u satın aldıysan zaten beraberinde etkinleştirme kodu ile geliyor. Onu da kurulum yaparken girmeni istiyor zaten sistem. Yok satın almayıp internetten falan indirdiysen onda etkinleştime kodu giremezsin. Win7 loader gibi programlar ile crack lemen lazım. Yani korsan :). Böle birşey yapma tabiki git satın al.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı