Windows 7 Ultimate 64 Bit Ürün Etkinleştirme

• Konuyu başlatan serifcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 15B
S

serifcan

Ziyaretçi
Benim işletim sistemi w7 ultimate arkadaşlar tabi orjinal bir sürüm değil. Bilgisayarcıdan format attırdım 40 45 gün sonra etkinleştirme uyarısı falan geldi internetten etkinleştirme anahtarı bulup yazarsam sorun çözülür mü ? veya sorunun çözümünü bilen yardım edebilir mi.

Ekran kartım Asus HD7790, sanırım işletim sisteminden dolayı aşırı ısınıyor ilk aldığımda en fazla 40 derece oluyordu şimdi boşta bile 50 55 dereceye kadar çıkabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 yi, Windows 8 keyi ile mi etkinleştirebilir misin? Anlamadım.
Hayır internet üzerinden w 8 sistemi bulup indirebilirsem diyelim laptop'ta ki işletim sistemi zaten W8 onun ürün anahtarını yeni indireceğim Windows 8 ile etkinleştirme yapabilir miyim ?

Öyle 2 bilgisayarda aynı işletim sistemini kullanamazsın. Windows 7 etkinleştirme için Windows Loader kullanabilirsin.

Sana tavsiyem; Windows 8.1 kurmandır. KMSpico gibi araçlarla etkinleştirme yapabilirsin.

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal
2 bilgisayarda aynı sistemi kullanamazsın kelimesini anlayamadım. Verdiğin linkte dosya inmiyor çünkü fazla indirme olmuş. Ben de çok istiyorum Windows 8 kurmayı :/

Evet yapabilirsin. En doğru karar Windows 8.1 kurmak olur.
Bildiğiniz windows 8 indirme sitesi var mıdır? Yardımcı olur musunuz? Direk Windows 7'den Windows 8 yapmayı istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı