Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
El değmemiş, sıfır, orijinal ürün diyorsun üstad, sana güveniyoruz ve indiriyoruz.

Sorunun Windows 7 desteğinin kesilmiş olmasında olduğunu sanıyorum. Ben anahtarımı kullanamamıştım, düzeltemedim.

Bence Windows 8.1 yükleyin. Hem desteği 2023'e kadar devam ediyor.
Update kısmının çalışmaması normal çünkü artık güncelleme almıyor. Son güncellemeler paylaştığım ISO'da yüklüydü.

Hocam peki Update kısmını tekrar açabilmek mümkün mü? Eğer değilse sanırım mecbur Update kısmı açık Windows yükleyeceğim.

Bu arada sistem özelliklerim:
i5 2320 işlemci 3.00 GHz.
HD 6850 ekran kartı.
250 GB Samsung 870 SSD.
8 GB 1333 MHz RAM.

Bu sistem Windows 10'u destekler mi? Eğer destekliyorsa hiç uğraşmayıp Windows 10 yükleyeceğim ve Key satın alacağım. Anakart ve ekran kartım destekliyor. Ancak işlemci ile ilgili Windows cephesi destekler derken Intel cephesi desteklemez demiş:

Konudan uzaklaşıyoruz sanırım, bunun için herkesten özür diliyorum ve affınıza sığınıyorum, ama benim karşılaştığım şeylerle başka insanlar da karşılaşırsa örnek olsun isterim. Herkese selamlar.

El değmemiş, sıfır, orijinal ürün diyorsun üstad, sana güveniyoruz ve indiriyoruz.
Dosyanın kimliğini -konu başında verdiğim HASH değerini- bu doğruluğu teyit etmek için verdim. Orijinaldir dosya.

Hocam peki Update kısmını tekrar açabilmek mümkün mü? Eğer değilse sanırım mecbur Update kısmı açık Windows yükleyeceğim.
Merhaba tekrar.
Windows 7'ye güncelleme verilmediği için fark olmayacaktır.

Bu arada sistem özelliklerim:
i5 2320 işlemci 3.00 GHz.
HD 6850 ekran kartı.
250 GB Samsung 870 SSD.
8 GB 1333 MHz RAM.

Bu sistem Windows 10'u destekler mi? Eğer destekliyorsa hiç uğraşmayıp Windows 10 yükleyeceğim ve Key satın alacağım. Anakart ve ekran kartım destekliyor. Ancak işlemci ile ilgili Windows cephesi destekler derken Intel cephesi desteklemez demiş:

Büyük ihtimalle çalışır. Daha eski sistemlerde bile çalışıyor. Bence bunun için yeni konu açıp diğer kişilerin de fikrini almak çok daha isabetli olur.
Konudan uzaklaşıyoruz sanırım, bunun için herkesten özür diliyorum ve affınıza sığınıyorum, ama benim karşılaştığım şeylerle başka insanlar da karşılaşırsa örnek olsun isterim. Herkese selamlar.
👍🏻

Merhabalar.
Elimde bulunan el değmemiş, en son sürüm olan (Windows 10 ile ilgili güncellemeler hariç) Windows 7 Ultimate 64 Bit ISO dosyasını paylaşıyorum.

Dosyaya kesinlikle el değmemiştir. Orijinal dosyadır. Emin olamayanlar dosyanın hash değerlerini internette aratabilir.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/1DWj_cXTvub6iz_0ng28lDmvUdYzyTTz_/view
Dosyayı indiremeyenler dosyayı kendi hesabına alıp indirmeyi deneyebilirler.
Şifre: Tchnpt.

Kod:
https://yadi.sk/d/-ZidLHuwiNg3Kw
İndirme sorunu yaşayanlar dosyayı kendi Yandex. Disk hesabına kaydedip alabilir.

Bu işletim sistemini yasal yollarla; ürün anahtarınız ile kullanınız.

Sha-1 değeri: 86a6b3B55E7FC2cEC798806A80263CA59B77A992

Ben şu an indirip deneme sürümünü kullanıp sonradan Key kullansan sıkıntı olur mu?

Güncelleme yükleyebilecek miyiz acaba?
Güncelleme almıyor ki. Bu en son verilen paket zaten. En güncel hali bu. Eğer güncelleme varsa bile ya spectre açığı için olan güncellemedir ya da Windows 10'a geçmenizi sağlayan özelliklerin olduğu güncellemedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı